Igły do jerseyu, dzianin

15,00 zł
Brutto 1 dzień

Igły półpłaskie BEISSEL do dzianin i jerseyu MIX 130-705 H-SUK. Grubość igły 1x70, 2x80, 1x90, 1x100. Opakowanie 5 sztuk.

Do domowych maszyn do szycia  wszystkich firm.

Ilość

Dodatkowe opcje finansowania:

W trakcie produkcji Altek Beissel wykorzystuje technologię odkrytą przez Lammertz, polegającą na chemicznym usuwaniu zadziorów. Każda sztuka poddana jest szlifowaniu nie tylko oka igły ale także rowka i pozostałych jej części. Ostateczny produkt jest idealnie gładki oraz znakomicie zachowuje wszystkie parametry geometryczne.

Każda igła Beissel jest chromowana, a ostrze wykonane w twardości HV 750-850. Dzięki temu wierzchołek jest tak ostry i wytrzymały, że może przebić arkusz stalowej blachy i nadal zachowuje swoje parametry. Nowoczesne maszyny do szycia pracują z prędkością 10000 ściegów na minutę.

Tylko igła o najwyższej jakości zapewni stabilność szycia. Stępienie ostrza i pomijanie szwów, czy też pęknięcie nici wywołane zadziorem, powoduje straty, a nawet może prowadzić do uszkodzenia maszyny. Korzystaj z igieł Altek Beissel – to igły najwyższej jakości, wykonane zgodnie z niemiecką technologią o ponad 200-letnim rodowodzie. Beissel to marka światowej klasy, oferująca wszystkie rodzaje igieł.

MN Beissel Maschinennadel Gmbh, Germany.

IBDJ

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła