<

Maszyna do szycia i hafciraka Husqvarna Designer EPIC

Wysłane Przez: Krzysztof Orzeł W: Root Na: niedziela, sierpień 26, 2018

Marzenie twórców-Husqvarna Designer EPIC ..

Nasza wymarzona hafciarka i maszyna do szycia DESIGNER EPIC™ wykorzystuje doświadczenia profesjonalistów wielu pokoleń, aby spełnić ich potrzeby.
To połączenie innowacji USA i inżynierów ze Szwecji. To pierwsza inteligentna hafciarka! Mamy więc do dyspozycji duży ponad 10 calowy ekran tablet, połączenie bezprzewodowe wi-fi do internetu, 120 animowanych i ilustrowanych filmów do pomocy. Hafciarka i maszyna do szycia Designer Husqvarna Designer EPIC posiada nowy „System Ściegów Deluxe™” ,które pozwalają na haftowanie i szycie nawet trudnymi metalizowanymi nićmi bez względu na rodzaj tkaniny. W hafciarce i maszynie do szycia Designer EPIC znajdziemy unikalne ściegi cekinowe, przestrzenne 3D czy specjalne ściegi tematyczne. Długo by opowiadać: największy tamborek 360 x 350 mm, pole haftu to 360 x 350 mm największe na świecie! ESS Ekskluzywny System Sensorów.Hafciarka i maszyna do szycia Husqvarna model EPIC posiada niezwykły System Czujników –ESS. Automatycznie podnosi i opuszcza stopkę oraz ustawia docisk stopki w zależności od grubości użytego materiału. Wynik szycia jest perfekcyjny! Do tego pierwszy zupełnie automatyczny elektroniczny nawlekacz igły!
Pierwszy elektroniczny nawlekacz igły, sam nawlecze igłę!! Bez naszego udziału. i wiele, wiele więcej ...Zapraszam do obejrzenia tego cudeńka!

Komentarze

Zostaw komentarz

Top