<

wi-fi w maszynach do szycia i hafciarkach

Wysłane Przez: Krzysztof Orzeł W: Root Na: poniedziałek, wrzesień 17, 2018

Najnowsze technologie w maszynach do szycia i hafciarkach połączenie wi-fi z Internetem

Najnowsze technologie oraz innowacyjność to cechy nowej generacji maszyn do szycia i haftu Husqvarna,Pfaff. Jedną wspaniałą z punktu widzenia użytkownika jest także oprócz dużego ekranu połączenie z internetem przez wi-fi.
Wszędzie,dosłownie wszędzie jesteśmy lub chcemy być połączeni w internetem.To coś bez czego nie możemy żyć. Czujemy się jak zagubieni bez dostępu do sieci.I podobnie dzieje się to w maszynach do szycia i hafciarkach nowej generacji Husqvarna, Pfaff.Mamy nieustanny dostęp do internetu za pomocą wi-fi. Co na to daje w tym przypadku? Po pierwsze korzystasz ze swojej prywatnej chmury SewNet. Wszystkie Twoje hafty,projekty zapisujesz w chmurze. To dużo bardziej bezpieczne niż na kluczu USB. Zapewniam miałem już sytuacje kiedy projekt haftu nagle był nie do odczytania bo klucz USB zawiódł... nadawał się jedynie do kosza.. I nie był to jeden raz.A więc logujesz się w chmurze: podajesz hasło i masz dostęp do wszystkich swoich projektów. Nieważne gdzie jesteś, zawsze masz je pod ręką. Po drugie masz dostęp non stop do panelu pomocy. Wpisujesz temat pomocy i masz setki flmów, illustarcji online.Baza stale się powiększa.
Po trzecie Twoja maszyna jest bezustannie aktualizowana, otrzymuje nowe ściegi i hafy, poprawki oprogramowania.Ty już nie musisz o to zadbać maszyna sama się aktualizuje, oczywiście zostaniesz o tym powiadomiony.Po czwarte otrzymujesz informacje i powiadomienia na swój smartfon o pracy maszyny gdy jesteś gdzie indziej.Nie musisz pilnowć, maszyna poinformuje Cię, że kończy się nitka czy wzór jest ukończony. Po prostu nowe technologie :) w maszynach do szycia czy hafciarkach.Jak z nich nie skorzystać? sami ich pragniemy.....

Komentarze

Zostaw komentarz

Top