O nas

Maszyny do szycia sklep - hafciarki

Witamy w Sklepie Internetowym Wiking Polska 
Zajmujemy się sprzedażą maszyn do szycia od 1989 roku. Maszyny do szycia, hafciarki Husqvarna, hafciarki Pfaff, hafciarki Gritzner, Redstar. 5-lat gwarancji! Maszyny do szycia sklep - sprzedaż na raty. Bezpłatny transport.

Maszyny do szycia - firma Wiking Polska Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż wszystkich typów hafciarek, domowych i przemysłowych maszyn do szycia oraz owerloków. Reprezentujemy największe światowe koncerny specjalizujące się w produkcji tych produktów od ponad 130 lat. W szczególności reprezentujemy na rynku polskim, marki: hafciarki Husqvarna, hafciarki Pfaff, hafciarki Gritzner oraz Redstar. Sprzedawane przez nas produkty są dostępne na terenie całej Polski w sklepach specjalistycznych i dobrych sklepach AGD. W każdym współpracującym z nami sklepie znajdziecie Państwo fachową obsługę i pomoc w wyborze najlepszego modelu maszyny czy hafciarki. W wielu punktach utworzono specjalne miejsca, w których można dokonać praktycznego porównania kilku maszyn do szycia w celu wybrania tej odpowiedniej. Oferujemy także akcesoria i części zamienne do maszyn do szycia.

Często zakup maszyny do szycia czy hafciarki to dopiero pierwszy krok. W świecie dodatkowych stopek dopiero zaczyna się odkrywać całą przyjemność szycia. Prowadzimy własny serwis maszyn oraz hafciarek. Współpracujemy też z 60 punktami serwisowymi na terenie całej Polski. Prowadzimy własne sklepy detaliczne - Profesjonalne Studia Szycia z bogatą ofertą artykułów pasmanteryjnych, dodatków krawieckich. Samodzielnie importujemy taśmy ozdobne, koronki , guziki, itp., co zapewnia naszym sklepom atrakcyjną, niepowtarzalną ofertę.

Maszyna do szycia sklep - serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła