Husqvarna Brilliance 80

16 999,00 zł
Brutto

Hafciarka i maszyna do szycia Husqvarna Brilliance 80 - zaprojektowana w USA. Możesz zmienić i ustawić maszynę jednym dotknięciem na ekranie.

Hafciarka i maszyna do szycia Husqvarna Brilliance 80 oferuje szeroki zakres funkcji, które spełniają marzenia i oczekiwania. Wzbogacono ją o olbrzymi tamborek (360 x 350 mm) oraz interaktywny ekran o rozdzielczości 1024 x 600. Innowacyjny System Ściegów Deluxe pozwala na wykonywanie unikalnych wzorów przy użyciu różnego rodzaju nici. Prywatna chmura MySewnet sprawia, że indywidualne projekty zawsze są pod ręką. Hafciarka i maszyna do szycia Husqvarna Brilliance 80 korzysta również z praktycznego programu JoyOS ADVISOR i Ekskluzywnego Systemu Sensorów.

Ilość
Brak w magazynie. Dostępność od 7-14 dni

Duże pole haftowania

Możesz haftować wzory o wielkości aż do 360x350mm i haftować na tamborku DESIGNER™ Majestic Hoop w całości bez konieczności przekładania. W zestawie trzy tamborki : (DESIGNER™ Splendid Square Hoop 120x120, DESIGNER™ Crown Hoop 260x200, DESIGNER ™ Royal Hoop 360x200).

Obcina ściegi przeskokowe

Wyeliminuje czasochłonne wycinanie nitek, przy tworzeniu pięknych haftów.Nitki przeskokowe są odcinane automatycznie, jednocześnie nitka jest przeciągnięta do tyłu.Automatyczny obcinacz nici przecina górną nitkę przy każdej zmianie koloru.

ESS Ekskluzywny System Sensorów

Hafciarka i maszyna do szycia Husqvarna Brilliance 80 posiada niezwykły System Czujników –ESS. Automatycznie i bezustannie wykrywa i dostosowuje się do dowolnej grubości tkaniny, aby uzyskać idealne, równomierne podawanie podczas szycia. Wynik szycia jest perfekcyjny!

Wielki Kolorowy Ekran Dotykowy

Łatwa nawigacja po różnych ekranach za pomocą gestów wielodotykowych. Przeciągaj i upuszczaj, powiększaj, obracaj, przesuwaj i rozszerzaj,tak jak na każdym tablecie lub smartfonie.Duży (7”,154x86 mm ) ekran o rozdzielczości (1024x600). Interfejs użytkownika zapewniający optymalną intuicyjną obsługę.Stworzona przez pasjnatów szycia ™.

System Ściegów deLuxe

Nowa technologia podawania nici. Mniej czasu i wysiłku poświęcamy na dostosowanie maszyny do używanych nici. Wynik pracy jest perfekcyjny niezależnie od rodzaju tkaniny i rodzaju nici. Idealny do nici metalowych lub innych, specjalnych gatunków nici. Technologia porcjowania zapewnia optymalną ilość nici dla każdego ściegu, bez względu na rodzaj nici czy grubość tkaniny, podczas szycia lub haftowania.

Nowe ekskluzywne techniki szycia

HUSQVARNA VIKING® posiada unikalne ściegi najwyższej klasy, zapewniające bardziej kreatywne możliwości:ściegi cekinowe, ściegi pop-up, ściegi do aplikacji oraz ściegi tematyczne.. Twórz ściegi wielowymiarowe, dodając tkaniny lub cekiny, aby uzyskać unikalny dekoracyjny i teksturowany efekt zarówno w pionie, jak i w poziomie. Chronione patentem.

JoyOS ADVISOR™ Ekskluzywny Poradnik Szycia i haftowania

Rozszerzona funkcja SEWING ADVISOR ™ z samouczkami na ekranie, projektami szycia, instrukcjami krok po kroku i technikami szycia.Wybierz rodzaj tkaniny i uzyskaj szeroki wybór dostępnych technik szycia, od podstawowego do szczegółowego szycia. Funkcja JoyOS ADVISOR ™ natychmiast ustawi najlepszy ścieg, szerokość ściegu, długość ściegu, naprężenie / ilość nici i docisk stopki dla wybranej techniki. Animacje i ilustracje pomogą Ci także i zapewnią porady ekspertów bezpośrednio na ekranie.

Połączenie przez wi-fi i Prywatna chmura mySewnet

mySewnet™ Chmura mySewnet ™ umożliwia łatwy dostęp do haftów z wielu urządzeń, w tym komputera, tabletu lub maszyny DESIGNER BRILLIANCE ™ 80. Twoje projekty są zsynchronizowane i dostępne, gdy potrzebujesz ich przez WiFi. Darmowa aplikacja - mySewMonitor ™ - zapewnia aktualizacje w czasie rzeczywistym statusu haftu, nawet gdy jesteś daleko od maszyny DESIGNER BRILLIANCE ™ 80.POŁĄCZENIE WIFI – Masz dostep do chmury mySewnet™ i najnowszych uaktualnień.

Automatyczny nawlekacz igły

Komfortowy miękko funkcjonujący nawlekacz igły.

Niesamowita powierzchnia szycia 250 mm!

Husqvarna Brilliance 80 to olbrzymia maszyna z długim ramieniem i przestrzenią aż 250 mm po prawej stronie igły. To niespotykana wygoda i komfort szycia, pikowania.

Super Profesjonalne oświetlenie LED

Husqvarna Brilliance 80 jest wyposażona w diodowe oświetlenie najwyższej jakości i regulowane natężenie światła. Nie rzuca ono cienia i jest bardzo podobne do naturalnego światła. Nie męczy oczu!

Szycie w 8 kierunkach

Maszyna posiada możliwość szycia aż w 8 kierunkach (w lewo, w prawo w innych kierunkach )

Sensorowa płytka ściegowa

Specjalna płytka do ściegu prostego z sensorem do ściegu prostego. Ścieg jest idealny! a dodatkowo maszyna jest zabezpieczona przed wybraniem innego ściegu.

Automat do obcinania nici

Automatyczny nóż obcina nitkę górną i dolną. Oszczędność czasu!

Automatyczne naprężenie nici

Maszyna automatycznie ustawia i na bieżąco kontroluje naprężenie nici do każdego ściegu i techniki szycia.

Praca bez regulatora obrotów

Fantastyczna funkcja dzięki której możemy pracować bez potrzeby naciskania rozrusznika. Operujemy jedynie klawiszami funkcyjnymi START/STOP

Czujnik alarmujący gdy kończy się nitka na szpulce

Wygoda, wcześniej mamy informację ze kończy się nitka w szpulce!

Automatyczne obszywanie dziurek

Sensorowa stopka do wykonywania dziurek wykonuje takie same, powtarzalne dziurki pod guzik. Szyje obie strony dziurki w tym samym kierunku, aby uzyskać idealnie dopasowane dziurki na guziki.11 rodzajów dziurek do różnych projektów Wykonuje też dziurki do guzika w systemie haftowania na tamborku!

Igła zatrzymuje się w pozycji GÓRA/DÓŁ

Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Bardzo wygodna funkcja która pozwala na kontynuację szycia np. po dojściu do narożnika

Płynna regulacja pozycji igły

Wybór spośród 29 pozycji igły. Bardzo pomocne przy wszywaniu zamków, lamowania czy trudnych projektów.

Funkcja balansu ściegu

Designer Brilliance 80 automatycznie ustawia idealny balans ściegu, gdy szyjesz do przodu czy do tyłu. Ściegi dekoracyjne są idealne, perfekcyjnie wykończone.

Funkcja FIX

Funkcja FIX automatycznie wiąże nici na końcu ściegu i zabezpiecza przed pruciem. Wystarczy tylko włączyć przyciskiem.

Szycie swobodne

Wybierz wygodniejszą dla Ciebie.Swobodny przesuw ze stopką sprężynową lub Swobodny przesuw ze stopką pływającą.

Elektronicznie sterowana siła wkłucia igły

Przeszyj ciężkie tkaniny lub kilka warstw bez wahania.Siła pulsacyjna zapewnia doskonałe wyniki podczas szycia ciężkich / gęstych tkanin lub wielu warstw. Maksymalna siła wkłucia igły to aż 150 NWT.

Haftowanie obrysu

Łatwo upewnisz się, że masz wszystkie potrzebne ustawienia. Sprawdź ustawienia haftowania i wprowadź wymagane zmiany przed przejściem do trybu haftu.

Projektowanie kształtów

Projektuj nieskończoną ilość nowych wzorów używając ściegów lub haftów maszyny.Wybierz spośród 10 różnych kształtów.Dostosuj odstępy, kąt, obrót i cieniowanie linii, aby uzyskać jeszcze większą kreatywność.Funkcja łączenia wielokrotnego pozwala na wstawianie wielu elementów.

Fastrygowanie na tamborku

Użyj fastrygowania, aby zabezpieczyć tkaninę bez tamborka.Idealny do haftowania na delikatnym lub rozciągliwym materiale.Wybierz między fastrygowaniem wokół projektu lub wokół obszaru tamborka.

Haftowanie dziurek i ściegów na tamborku

Rozwiń swoją kreatywność, łącząc dowolne wbudowane ściegi, aby zapewnić nieograniczone możliwości projektowania. Haftuj perfekcyjnie dziurki pod guzik, idealnie umiejscowione w projekcie. Twórz nowe kombinacje wzorów używając dowolnych ozdobnych ściegów.

Wysoka prędkość pracy

Prędkość optymalna to około 1000 wkłuć/minutę!

5-lat gwarancji!

Maszyna objęta jest pięcioletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie

Wyposażenie standardowe według instrukcji. 

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

HB80

Opis

Automatyczne obszywanie dziurki
tak-11 rodzajów dziurek+1 oczko
Automatyczny nawlekacz igły
tak
Automatyczne wiązanie ściegów
tak
Ciągłe szycie wstecz
tak
Dodatkowa regulacja prędkości szycia
elektroniczna - 5 zakresów
Duża przestrzeń robocza
250 mm po prawej stronie igły+wysokość 103 mm
Duża płytka ściegowa
tak- z liniami prowadzącymi do 40 mm po obydwu stronach igły
Elektroniczny rozrusznik
tak
ESS Ekskluzywny System Sensorów
tak
Funkcja docisku stopki
System Sensorów ESS
Kolorowy Ekran Dotykowy
duży ekran 7 cali (154x86mm)
Liczba programów ściegowych
555
Liczba poziomów pamięci
100 MB w chmurze MySewnet
Liczba pozycji igły
29
Metalowe podzespoły
tak
Możliwość opuszczenia ząbków
tak
Możliwość szycia podwójną igłą
tak
Nie wymaga smarowania
tak
Noże w obudowie
tak
Odbicie lustrzane w pionie
tak
Odbicie lustrzane w poziomie
tak
Przycisk start/stop
tak-szycie bez regulatora obrotów
Rodzaj chwytacza
rotacyjny-profesjonalny Proof Rotary
Specjalne sensorowa płytka tylko do ściegu prostego
tak
Szycie w wielu kierunkach (w lewo i w prawo)
tak- 4-kierunki i 8-kierunków
Ściegi do pikowania
tak
Ściegi ozdobne
tak
Ściegi do podszywania krytego
tak
Ściegi owerlokowe
tak
Wolne ramię
tak
Dokładne Pozycjonowanie wzoru
tak
Elektroniczna regulacja siły wkłucia igły
tak-pulsujaca siła wkłucia igły 150 NWT
Kursor pokazujący aktualne miejsce haftu
tak
Obrót wzoru
co 1 stopień
Osobny silnik do nawijania szpulki
tak
Połączenie WiFi z Internetem
tak
Przejście do każdego pojedynczego numeru ściegu
tak
Skalowanie wzoru
tak
Sortowanie bloków kolorystycznych
tak
System Ściegów deLuxe
tak
Szycie ze swobodnym przesuwem materiału
tak-2 tryby
Taperowanie w opcji haftowania
tak
Oświetlenie LED wysokiej jakości
tak
Transfer plików przez klucz USB
tak
Funkcja cofania wkłuć igły po zerwaniu nitki
tak
Wykonanie dziurki na tamborku
tak
Uaktualnienie przez Internet
tak-wi-fi lub klucz USB
Wbudowany rysik do ekranu
Nie jest potrzebny
Ekskluzywny Poradnik szycia i haftowania JoyOS
tak
Funkcja Projektowania Kształtów
tak
Fastrygowanie na tamborku
2 opcje
Zatrzymywanie igły w pozycji Góra/Dół
tak
Elektroniczna regulacja naprężenia nitki
tak+System Ściegu deLuxe
Czujnik zerwania nitki
tak
Restart ściegu
tak
Ilość haftowanych czcionek
5
Ilość haftów
569
Chmura mySewnet
tak
Porty USB
tak-1 port
Programowalne Fonty do szycia
5
Maksymalne pole haftowania
360x350 mm
Tamborki w zestawie
360x260,260x200,120x120 mm
Funkcja sprytnego zapisu
tak
Zmiana rozmiaru haftu z przeliczeniem gęstości
tak
Dostosowanie haftu na ekranie
tak
Mieszanie bloków kolorystycznych
tak
Grupowanie wzorów
tak
Funkcja siatki na ekranie
tak
Cofnij/ponów podczas tworzenia kombinacji wzorów
tak
Edycja koloru
tak
Czas haftowania wg.koloru
tak
Maksymalna predkość pracy
1000 wkłuć/min
Funkcja projektowania aplikacji
tak
Przestrzenne ściegi cekinowe
tak-10 ściegów
Przestrzenne ściegi POP-UP
tak-5 ściegów
Przestrzenne ściegi do aplikacji
tak-13 ściegów

Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła