Maszyna do szycia Pfaff Select 3.2

2 299,00 zł
Brutto 1 dzień

Maszyna do szycia Pfaff model Select 3.2

Legendarna marka której nazwa mówi sama za siebie. Jakość i innowacyjność to priorytet dla Pfaffa. Posiada miliony zwolenników w Europie i USA. Prekursor zintegrowanego górnego transportu materiału IDT. Górny transport który zapewnia perfekcyjne szycie wszystkich trudnych typów materiałów. Zobacz działanie systemu IDT. Koniec z marszczeniem czy ściąganiem materiału! Mamy także do wykorzystania: pozycjonowanie igły, oświetlenie LED czy możliwość nawlekania szpulkę bezpośrednio przez igłę! Maszyna posiada twardą walizkę zabezpieczenie przed kurzem.5-lat gwarancji to standard dla maszyn do szycia marki Pfaff.

  • Szybkie i bezpieczne płatności online  lub e-raty z PayU! Szybkie i bezpieczne płatności online lub e-raty z PayU!
  • Darmowa dostawa firmą kurierską DPD! Darmowa dostawa firmą kurierską DPD!
  • Pamiętaj, masz 14 dni na zwrot!  Pamiętaj, masz 14 dni na zwrot!

Drugi dodatkowy- górny transporter materiału IDT

System podwójnego transportu materiału IDT – Górny transport zapewnia perfekcyjne szycie wszystkich typów materiałów od trudnych i śliskich do grubych i twardych. To są drugie ząbki przesuwające materiał także od góry. Nie ma więc irytującego ściągania, marszczenia przy szyciu materiałów trudnych tj. lycry, jedwabiu - szycie jest przyjemnością! Po prostu maszyna chwyta materiał w szczypce i o pomyłkach nie może być mowy!

Oświetlenie LED

Nowoczesne oświetlenie które nie męczy oczu. Nie rzuca też cienia i jest najbardziej podobne do oświetlenia naturalnego. Firma Pfaff stosuje diody LED wysokiej jakości.

Nowoczesny chwytacz rotacyjny

Dzięki zastosowaniu bardzo nowoczesnego przemysłowego pionowego chwytacza rotacyjnego nowej generacji dokładność i precyzja wykonywanych ściegów jest wyjątkowa. Maszyna pracuje cicho, miękko i szybko. 

Bardzo wygodny wybór funkcji

Prosty wybór ściegu dużymi mechanicznymi przyciskami funkcyjnymi -wciskamy przycisk lub np. kilka przycisków  na raz w celu wybrania ściegu. Niesłychana wygoda. 

Regulowana prędkości szycia

Maszyna do szycia Pfaff posiada regulację prędkości szycia w regulatorze obrotów. Można ustawić zakres prędkości na 100 lub 50 procent prędkości maksymalnej. Ograniczenie prędkości jest często przydatne podczas szycia trudnych materiałów. 

Napełnianie szpulki przez igłę

Bardzo wygodna funkcja napełniania szpulki dolnej bezpośrednio przez igłę. Dużo osób nie lubi tracić czasu i nawija szpulkę bezpośrednio przez igłę. Pomysłowe... 

Duża przestrzeń pod stopką

Duża przestrzeń pod stopką, aż do 11 mm umożliwia szycie grubych i ciężkich materiałów. Jest także bardzo wygodne. Nie ma problemu z szyciem grubych warstw czy to skóry czy dżinsu.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy rękaw czy nogawkę spodni. Wykonamy też naprawy odzieży dziecięcej.

Do wyboru ściegi owerlokowe, ściegi kryte, ściegi elastyczne

W zestawie 27 ściegów mamy niezwykle przydatne ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. Znajdziemy także ściegi kryte dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek). Bardzo przydatna jest też gamma ściegów specjalnych do materiałów elastycznych czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie powodują jego marszczenia.

Płynna regulacja pozycji igły

Funkcja bardzo przydatna przy np. wszywaniu zamków. Możemy ustawić wygodną, dowolną pozycje igły przy ściegu prostym.

Pełna siła wkłucia igły

Maszyna do szycia Pfaff posiada elektroniczny regulator obrotów dzięki któremu w każdym momencie niezależnie od tego czy szyjemy wolno czy szybko siła wkłucia igły jest jednakowo maksymalna.

Twarda walizka

Doskonałe zabezpieczenie maszyny przed kurzem lub podczas transportu.

Pięć lat gwarancji

Maszyna objęta jest pięcioletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie

Wyposażenie maszyny:

Stopka przeźroczysta
Stopka do ściegów ozdobnych
Stopka do ściegu krytego i owerlokowego
Stopka do wykonywania dziurek
Stopka do wszywania zamków
Liniał prowadzący
Podkładki filcowe
Krążki blokujące,
Szpulki dodatkowe - 5 sztuk
Igły komplet - 5 sztuk
Dodatkowy trzpień na szpulkę
Przecinak do dziurek i prucia
Szczoteczka

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria" 

Opis

Automatyczne zatrzymanie przy napełnieniu dolnej szpulki
tak
Automatyczne wiązanie ściegów
tak
Ciągłe szycie wstecz
tak
Dodatkowa przestrzeń pod stopką
tak-11 mm
Duża przestrzeń robocza
tak
Liczba programów ściegowych
27
Metalowe podzespoły
tak
Możliwość opuszczenia ząbków
tak
Możliwość szycia podwójną igłą
tak
Noże w obudowie
tak
Pojemnika na akcesoria
tak
Program przyszywania guzika
tak
Regulacja naprężenia nici
tak
Regulacja długości ściegów
tak
Rodzaj chwytacza
przemysłowy pionowy rotacyjny
Ściegi ozdobne
tak
Ściegi do podszywania krytego
tak
Ściegi owerlokowe
tak
Twarda walizka
tak
Górny transport górny IDT
Zintegrowany transport górny

Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła