Maszyna do szycia Husqvarna Emerald 116

1 299,00 zł
Brutto 1 dzień

Maszyna do szycia Husqvarna model Emerald 116 jest bardzo nowoczesnym produktem przeznaczonym dla pasjonatów szycia

którzy bezkompromisowo wybierają  najwyższą jakość.Jest maszyną do każdego rodzaju tkanin. Seria  Emerald to maszyny do szycia wykonane w najnowszych technologiach.Najważniejszą i od razu zauważalną ich cechą jest niespotykana kultura pracy. Husqvarna Emerlad pracuje niezwykle miękko, praca na niej jest przyjemnością.Posiada grupę najbardziej potrzebnych wyselekcjonowanych ściegów. Do tego otrzymujemy bardzo dokładny chwytacz rotacyjny,intuicyjny automat do nawlekania igły . Oczywiście maszyna jest objęta 5-letnią gwarancją!

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Nie wymaga smarowania

Maszyny Firmy Husqvarna nie wymagają oliwienia chwytacza. W procesie produkcji specjalny materiał o kosmicznej technologii został nasączony oliwą. Nie mamy więc problemu z plamami na materiale i nie musimy pamiętać o oliwieniu!

Automatyczne obszywanie dziurek

Dzięki niemu dziurka wykonywana jest na wymiar guzika w całkowicie automatyczny sposób, bez obracania materiału. Umieścimy guzik w stopce a maszyna wykona dziurkę do wymiarów guzika.

Nowoczesny chwytacz rotacyjny - dokładność i wygoda

Dzięki zastosowaniu bardzo nowoczesnego chwytacza rotacyjnego nowej generacji dokładność i precyzja wykonywanych ściegów jest wyjątkowa. Maszyna pracuje cicho i miękko.Duża kultura pracy..

Automatyczny nawlekacz igły

Nawlekanie nitki przez oczko igły zawsze sprawiało problemy. Dzięki automatowi do nawlekania robimy to szybko i bez problemów.

Podręczny Poradnik Szycia

Podręczny Poradnik Szycia z informacjami o zalecanych parametrach każdego ściegu oraz zalecanym rodzaju stopki. Nieoceniona pomoc w każdym momencie pracy.

Proste wybieranie ściegów

Łatwo wybieramy ściegi za pomocą dużego bardzo miękko pracującego pokrętła.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy rękaw czy nogawkę spodni. Naprawimy bez problemu gotową odzież.

Regulacja docisku stopki

Dzięki automatycznej regulacji docisku stopki łatwo będziemy szyć materiały cienkie i grube. Docisk zwiększa się dla materiałów typu jedwab, jersey i wtedy materiał jest dokładniej przesuwany przez ząbki.

Do wyboru ściegi owerlokowe, ściegi kryte, ściegi elastyczne

W zestawie ściegów mamy niezwykle przydatne ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczenia materiałów. Znajdziemy także ściegi kryte dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek) .Bardzo przydatna jest też gamma ściegów specjalnych do materiałów elastycznych czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie powodują jego marszczenia.

Metalowe podzespoły

Części oraz rama maszyna są wykonane ze stali. Wysoka jakość wykonania! Logo "Husqvarna" to jakość!

Twarda walizka

Doskonałe zabezpieczenie maszyny przed kurzem lub podczas transportu

Pięć lat gwarancji

Maszyna objęta jest pięcioletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie

HE116
7 Przedmioty

Opis

Automatyczne obszywanie dziurki
automatyczne wykonywanie dziurek na wymiar założonego guzika
Automatyczny nawlekacz igły
tak
Automatyczne zatrzymanie przy napełnieniu dolnej szpulki
tak
Automatyczne wiązanie ściegów
tak
Ciągłe szycie wstecz
tak
Dodatkowa przestrzeń pod stopką
tak
Funkcja docisku stopki
tak
Liczba programów ściegowych
16
Metalowe podzespoły
tak
Możliwość opuszczenia ząbków
tak
Możliwość szycia podwójną igłą
tak
Nie wymaga smarowania
tak
Noże w obudowie
tak
Pojemnika na akcesoria
tak
Program przyszywania guzika
tak
Regulacja naprężenia nici
tak
Regulacja długości ściegów
tak
Rodzaj chwytacza
rotacyjny
rotacyjny
Ściegi ozdobne
tak
Ściegi do podszywania krytego
tak
Podręczny Poradnik Szycia
tak

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła