Pfaff Select 4.2

Maszyna do szycia Pfaff Select 4.2

2 699,00 zł
Brutto 1 dzień

Maszyna do szycia Pfaff model  Select 4.2 to niemiecka jakość,precyzja  i innowacja

System zintegrowanego górnego transportu IDT pozwala szyć bardzo cienkie materiały  bez marszczenia ( np. jedwab ) ale również przy szyciu grubego jeansu .IDT system daje nam na przyjemność  szycia.  Maszyna do szycia  posiada wiele innowacyjnych cech jak oświetlenie LED  czy intuicyjny automatyczny nawlekacz igły. Posiada 40 ściegów,  15 pozycji igły ,duża przestrzeń pod stopką do 10,5 mm pozwala nam wykorzystać maszynę przez wiele godzin dziennie .Fantastyczna jakość i 5-lat gwarancji! 

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Drugi dodatkowy- górny transporter materiału IDT

System podwójnego transportu materiału IDT – Górny transport zapewnia perfekcyjne szycie wszystkich typów materiałów od trudnych i śliskich do grubych i twardych. To są drugie ząbki przesuwające materiał także od góry. Nie ma więc irytującego ściągania, marszczenia przy szyciu materiałów trudnych tj. lycry, jedwabiu - szycie jest przyjemnością!

Automatyczny nawlekacz igły

Komfortowy nawlekacz igły dzięki któremu nie potrzebujesz używać okularów!

Nowoczesny chwytacz rotacyjny

Dzięki zastosowaniu bardzo nowoczesnego przemysłowego pionowego chwytacza rotacyjnego nowej generacji dokładność i precyzja wykonywanych ściegów jest wyjątkowa.Maszyna pracuje cicho i miękko.

Bardzo wygodny wybór funkcji

Prosty wybór ściegu dużymi mechanicznymi przyciskami funkcyjnymi -wciskamy przycisk lub np. kilka na raz w celu wybrania ściegu.

Regulowana prędkości szycia

Maszyna do szycia Pfaff posiada regulację prędkości szycia w regulatorze obrotów. Można ustawić zakres prędkości na 100 lub 50 procent prędkości maksymalnej. Ograniczenie prędkości jest często przydatne podczas szycia trudnych

Napełnianie szpulki przez igłę

Bardzo wygodna funkcja napełniania szpulki dolnej bezpośrednio przez igłę.

Duża przestrzeń pod stopką

Duża przestrzeń pod stopką aż do 11 mm umożliwia szycie grubych i ciężkich materiałów. Jest także bardzo wygodne.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy rękaw czy nogawkę spodni.

Do wyboru ściegi owerlokowe, ściegi kryte, ściegi elastyczne

W zestawie 40 ściegów mamy niezwykle przydatne ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. Znajdziemy także ściegi kryte dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek) .Bardzo przydatna jest też gamma ściegów specjalnych do materiałów elastycznych czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie powodują jego marszczenia.

Płynna regulacja pozycji igły

Funkcja bardzo przydatna przy np. wszywaniu zamków. Możemy ustawić wygodną, dowolną pozycje igły przy ściegu prostym.

Pełna siła wkłucia igły

Maszyna do szycia Pfaff posiada elektroniczny regulator obrotów dzięki któremu w każdym momencie niezależnie od tego czy szyjemy wolno czy szybko siła wkłucia igły jest jednakowo maksymalna.

Twarda walizka

Doskonałe zabezpieczenie maszyny przed kurzem lub podczas transportu.

Pięć lat gwarancji

Maszyna objęta jest pięcioletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie

Wyposażenie maszyny:

Standardowa stopka, Stopka przeźroczysta, Stopka do ściegów ozdobnych, Stopka do ściegu krytego i owerlokowego, Stopka do wykonywania dziurek, Stopka do wszywania zamków, Liniał prowadzący, Podkładki filcowe Krążki blokujące, Szpulk, Igły,  Dodatkowy trzpień na szpulkę,  Przecinak do dziurek i prucia Szczoteczka

5 Przedmioty

Opis

Automatyczny nawlekacz igły
tak
Automatyczne zatrzymanie przy napełnieniu dolnej szpulki
tak
Automatyczne wiązanie ściegów
tak
Ciągłe szycie wstecz
tak
Dodatkowa przestrzeń pod stopką
tak-11 mm
Duża przestrzeń robocza
tak
Liczba programów ściegowych
40
Metalowe podzespoły
tak
Możliwość opuszczenia ząbków
tak
Możliwość szycia podwójną igłą
tak
Noże w obudowie
tak
Pojemnika na akcesoria
tak
Program przyszywania guzika
tak
Regulacja naprężenia nici
tak
Regulacja długości ściegów
tak
Rodzaj chwytacza
przemysłowy pionowy rotacyjny
Ściegi ozdobne
tak
Ściegi owerlokowe
tak
Twarda walizka
tak
Górny transport górny IDT
Zintegrowany transport górny

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła