Husqvarna Opal 650

2 499,00 zł
Brutto 1 dzień

Maszyna do szycia Husqvarna  model Opal 650

to skomputeryzowana maszyna do szycia z szerokim zakresem pomocy. Innowacja i nowoczesność kryje się pod każdym przyciskiem programu lub menu. Opal 650 to maszyna do szycia z dużą przestrzenią po prawej stronie igły, aż 200 mm co daje możliwość szycia czy pikowania dużych powierzchni. Każdy ze 160 ściegów jest doskonale widoczny na dużym ekranie w rzeczywistej wielkości. Oprócz wielu różnorodnych ściegów posiada też 3 programowalne fonty, nowoczesne 3 diodowe oświetlenie LED oraz 4 poziomy pamięci w których można zapisywać swoje ściegi lub ich połączenia. Maszyna pomoże Ci w uzyskaniu znakomitych owoców pracy podczas szycia. Gwarancja 5 lat !

Ilość

Wygodny wybór funkcji

Maszyna do szycia Opal 650 posiada 160 ściegów. Znajdziemy wśród nich całą gammę ściegów użytkowych overlockowe, elastyczne, kryte, satynowe, heirloom, wspaniałe ściegi ozdobne aż do szerokości 7 mm, jak też 3 programowalne fonty do personalizacji swoich projektów. Funkcje wybieramy za pomocą wygodnych przycisków.

Poradnik Exclusive Sewing Advisor

Genialny pomocnik. W automatyczny sposób dobiera on optymalny ścieg oraz jego parametry do wybranej techniki szycia oraz rodzaju materiału.Co najważniejsze nie musimy się znać na szyciu a jedynie wybrać rodzaj materiału który szyjemy.

Automatyczne obszywanie dziurek

Maszyna do szycia Opal 650 posiada automat do wykonywania aż 7 różnych rodzajów dziurek na wymiar guzika systemie PBB. Specjalna stopka sensorowa wykonuje idealnie zbalansowane i powtarzalne dziurki. Ma także program do szycia okrągłego „oczka” np. w paskach.

Profesjonalne oświetlenie LED

Seria maszyn Opal jest wyposażona w 3 diodowe oświetlenie najwyższej jakości. Nie rzuca ono cienia i jest bardzo podobne do naturalnego światła. Nie męczy oczu!

Duża powierzchnia szycia

Husqvarna Opal 650 to duża maszyna z długim ramieniem i przestrzenią aż 200 mm po prawej stronie igły. Wykonasz więc na niej łatwo duże projekty pikowania czy szycia.

Praca bez regulatora obrotów- start/stop

Wspaniała funkcja która pozwala na pracę maszyny bez używania regulatora obrotów. Za pomocą klawiszów START/STOP zaczynamy i kończyny szycie.

Igła zatrzymuje się w pozycji GÓRA/DÓŁ

Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Bardzo wygodna funkcja która pozwala na kontynuację szycia np.po dojściu do narożnika. Często z niej korzystamy.

Płynna regulacja pozycji igły

Ustawienie igły w jednej z 29 pozycji. Bardzo pomocne przy wszywaniu zamków, lamowania czy trudnych projektów. Ułatwia szycie bardzo dokładnych projektów.

Odbicie lustrzane wzoru

Niesamowite możliwości kreacji nowych wzorów z wykorzystaniem funkcji odbicia lustrzanego. Powstają niespotykane kompozycje. Ograniczenie to jedynie nasza fantazja.

Specjalny program do przyszywania guzików

Z tym programem nie będziesz chciał już więcej przyszywać guzika ręcznie. Spróbuj tylko raz!

Napełniamy szpulkę przez igłę

Oszczędzajmy czas! Mamy możliwość napełniania szpulki bezpośrednio przez igłę.Duży komfort!

Regulacja docisku stopki

Dzięki niej zastosowane ściegi są dokładnie takie jak powinny być, a materiały o różnej wielkości podawane są we właściwy sposób.Zwiększamy docisk dla materiałów cienkich, elastycznych są wtedy lepiej przesuwane.

Chwytacz rotacyjny

Maszyna jest wyposażona w specjalny chwytacz rotacyjny Jam-Proof którego nie musimy oliwić. Dzięki niemu ściegi są dokładne, a maszyna pracuje cicho.Nie ma także przypadkowych plam na materiale.

Elektroniczny rozrusznik

Elektroniczny regulator obrotów daje możliwość wyboru spośród 5 prędkości szycia oraz pełną siła wkłucia igły nawet kiedy szyjesz bardzo wolno.

Funkcja FIX

Funkcja FIX automatycznie wiąże nici na końcu ściegu i zabezpiecza ścieg przed pruciem. Wystarczy tylko uaktywnić tą funkcję przyciskiem. Sama pamięta! i sama wykona wzmocnienie.

Wolne ramię

Dzięki niemu szycie okrągłych elementów jest znacznie wygodniejsze.Nie ma problemu z gotową odzieżą.

Twarda walizka

Doskonałe zabezpieczenie w transporcie.

5 lat gwarancji!

Maszyna objęta jest pięcioletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie

Wyposażenie standardowe według instrukcji. 

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria" 

HO650

Opis

Automatyczne obszywanie dziurki
7 rodzajów -przy pomocy stopki sensorowej
Automatyczny nawlekacz igły
tak
Automatyczne wiązanie ściegów
tak
Ciągłe szycie wstecz
tak
Dodatkowa przestrzeń pod stopką
tak
Dodatkowa regulacja prędkości szycia
tak- 5 prędkości szycia
Duża przestrzeń robocza
tak (200 mm po prawej stronie igły)
Duża płytka ściegowa
tak ( z liniami prowadzącymi do 40 mm z każdej strony)
Ekskluzywny Poradnik Szycia
tak
Elektroniczny rozrusznik
tak
Funkcja docisku stopki
tak
Liczba programów ściegowych
160
Liczba poziomów pamięci
4 (pamięć do 80 znaków)
Liczba pozycji igły
29
Możliwość opuszczenia ząbków
tak
Możliwość szycia podwójną igłą
tak
Nie wymaga smarowania
tak
Noże w obudowie
tak (3 sztuki)
Oświetlenie LED
tak ( 3 diody LED)
Pojemnika na akcesoria
tak
Przycisk start/stop
tak - można pracować bez rozrusznika
Programowalne fonty
4 ( Block,Cyrylica, Hiragana, Brush Line)
Regulacja długości ściegów
tak
Regulacja szerokości ściegu
tak
Rodzaj chwytacza
rotacyjny
Ściegi do pikowania
tak
Ściegi ozdobne
tak
Ściegi do podszywania krytego
tak
Transport dolny ząbkowy
tak
Twarda walizka
tak
Wolne ramię
tak
Zatrzymywanie igły w pozycji Góra/Dół
tak

Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła