Maszyna do szycia Stebnówka 1-igłowa Jack A4F-H Jack Maszyny do szycia Wiking Polska - 5

Maszyna do szycia Stebnówka 1-igłowa Jack A4F-H

3 799,00 zł

3 088,62 zł netto

Brutto W przypadku wyboru opcji złożenia i regulacji maszyny czas dostawy od 1-3 dni

Innowacyjna automatyczna stebnówka 1-igłowa Jack A4F-H do materiałów średnich i ciężkich. Wyposażona w zintegrowany energooszczędny silnik zamontowany w główce, bezpośrednio na wale głównym maszyny (system DIRECT DRIVE), który gwarantuje cichą i niezawodną pracę oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej. Nie ma więc paska klinowego, maszyna pracuje bez wibracji i hałasu. W maszynie zastosowano silnik krokowy, który steruje ustawieniem długości ściegu oraz odpowiada za ryglowanie. Tym sposobem redukowany jest poziom hałasu podczas ryglowania, a ustawienie długości ściegu jest precyzyjne (dokładność do 0,1 mm). Maszyna posiada szereg automatycznych funkcji (obcinanie nici, pozycjonowanie igły, programowany rygiel początkowy i końcowy, automatyczne podnoszenie stopki, elektroniczny system naprężenia nici). 

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Ilość
W celu potwierdzenia ceny, prosimy o kontakt przed zakupem!

Kup na raty 0% - kliknij na wybrany przycisk poniżej, aby sprawdzić raty w kalkulatorze

Zapoznaj się z rządowym programem "Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie"

Profesjonalna stebnówka z dolnym transportem przeznaczona do materiałów średnich i ciężkich. Jack A4F-H to maszyna kompletna i gotowa do natychmiastowego działania. Stebnówka A4F wyposażona jest w szereg automatycznych funkcji (obcinanie nici, pozycjonowanie igły, programowany rygiel początkowy i końcowy, automatyczne podnoszenie stopki, elektroniczny system naprężenia nici), które znacznie poprawiają komfort użytkowania i zapewniają optymalne warunki do pracy na wysokim poziomie. Stebnówka  Jack A4F-H w porównaniu z innymi automatycznymi stebnówkami wyposażona została dodatkowo w silnik krokowy sterujący długością ściegu, co pozwala elektronicznie ustalić długość z dokładnością do 0,1 mm! Jack A4F posiada także funkcję programowania odcinków ściegów, co umożliwia uzyskanie efektownych ściegów ozdobnych. Posiada ona możliwość zapamiętania wzorów ozdobnego szycia, które można indywidualnie konfigurować z poziomu panelu. Użycie tych ściegów nie musi być wyłącznie dekoracyjne! Ściegi wykonane przez Jack A4F-H są także wzorami wzmocnionymi, znacznie poprawiają wytrzymałość zszycia - sugerowane zastosowanie to na przykład szycie tkanin technicznych narażonych na duże obciążenia ściegu - szycie żagli, namiotów, odzieży technicznej lub roboczej. Stebnówki Jack serii A4F-H są następcą sprawdzonego i cenionego przez użytkowników modelu Jack A4. A4 tak jak poprzedniczka posiada powiadomienia głosowe PL. Jack A4F-HQ ma krótsze i dokładniejsze obcinanie nici. Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie, a jej nowoczesna konstrukcja pozwala na lepszą wentylację silnika przekładając się na dłuższą żywotność maszyny. Stebnówka posiada także udoskonaloną konstrukcję systemu transportu oraz docisku materiału, co zapewnia większy zakres grubości szytego materiału.

Automatyczne obcinanie nici

Szybki i łatwo obcinamy nici. Zupełnie automatycznie, olbrzymia wygoda pracy.

Pozycjonowanie igły

Elektroniczne pozycjonowanie igły ustawia igłę do pracy.

Wykonuje rygiel początkowy i końcowy

Maszyna do szycia Jack rygluje i zabezpiecza ścieg na przed pruciem na początku i końcu ściegu.

Programowanie parametrów szycia

W łatwy sposób możemy zaprogramować parametry szycia wygodnymi przyciskami.

Oświetlenie LED

Maszyna posiada nowoczesne oświetlenie LED, najbardziej zbliżone do światła naturalnego i nie męczy oczu.

Nowoczesny system chłodzenia

Dzięki nowoczesnej budowie dużo lepszy jest system chłodzenia silnika. Dzięki temu jego żywotność jest zdecydowanie większa.

Mówiąca maszyna

Maszyna podaje nam słowne instrukcje, po prostu do nas mówi!

Dodatkowe przyciski funkcyjne

Bardzo wygodnie umieszczone dodatkowe przyciski funkcyjne w doskonałym miejscu.

Maszyna w komplecie

Maszyna w komplecie z dopasowanym stołem.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Jck-A4FH
Opis
Automatyczne obcinanie nici
tak
Energooszczędny silnik DIRECT DRIVE
tak
Rygiel początkowy i końcowy
tak
Programowanie parametrów szycia
tak
Prędkość szycia
5000 śc/min
Długość ściegu
do 5 mm
System igieł
DPX 1
Do materiałów
lekkich i średnich
Wysokość podnoszenia stopki
5-13 mm

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła