Maszyna do szycia TEXI JOY 13 PINK DLA DZIECI Texi Maszyny do szycia Wiking Polska - 1

Maszyna do szycia TEXI JOY 13 PINK DLA DZIECI

589,00 zł

478,86 zł netto

Brutto

Maszyna do szycia dla dzieci TEXI JOY 13 PINK

TEXI JOY 13 Pink to maszyna do szycia dla najmłodszych użytkowników, która spełni niejedno marzenie młodej miłośniczki szycia. Posiada 13 programów szycia w tym ściegi ozdobne, zygzak kryty i prosty. Jest to optymalna ilość, dzięki której mały miłośnik szycia rozwinie swoje skrzydła. Maszyna wyposażona została w wiele funkcji, które ułatwią dziecku realizację zaplanowanych projektów. Mowa tu o funkcji półautomatycznego obszywania dziurek, możliwości dekoracyjnego szycia podwójną igłą, szyciu wstecz, czy regulacji naprężenia nici górnej. Niezwykle przydatny okaże się także wbudowany nożyk do obcinania nici na obudowie maszyny oraz wolne ramię, dzięki któremu szycie rękawów i nogawek będzie jeszcze łatwiejsze. 

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Kup na raty 0% - kliknij na wybrany przycisk poniżej, aby sprawdzić raty w kalkulatorze

Zapoznaj się z rządowym programem "Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie"

Do wyboru 13 programów ściegowych

Maszyna posiada 13 programów ściegowych w tym, ściegi owerlokowe do łączenia i wykańczania materiałów. W zestawie znajdziemy też ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek). Bardzo przydatne są też ładne ściegi do haftowania, którymi ozdobimy elementy odzieży.

Solidna, wytrzymała konstrukcja

Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka jakość!

Płynna regulacja ściegów

Maszyna Texi Joy 13 posiada pełną regulację długości i szerokości ściegów do 5 mm.  

Półautomatyczne obszywanie dziurek

Dziurka wykonywana jest na wymiar guzika bez potrzeby obracania materiału. Dzięki temu gęstość obydwu stron dziurki jest identyczna.

Oświetlenie diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

Szycie podwójną igłą

Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5 - 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu (wolnemu) ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw, nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

Zatrzaskowe mocowanie stopek

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi automatyczny „zatrzask” i stopka jest gotowa do użytku.

Wygodny nożyk do obcinania nitki

W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.

Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy przycisk „szycie wstecz” przez kilka sekund i wiążemy ścieg, zabezpieczając go przed pruciem.

Proste wybieranie ściegów

Szybki i łatwy wybór 10 ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru. Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i piękny ścieg dekoracyjny.

Trzy lata gwarancji 

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 3-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).

Wyposażenie standardowe maszyny:

-Stopka uniwersalna (w maszynie)

-Stopka do obszywania dziurek

-Szpulki (2 szt.)

-Zestaw igieł HAx1 (3x90)

-Pędzelek do czyszczenia z rozpruwaczem

-Oliwiarka

-Filc pod szpulkę

-Miękki pokrowiec

-Rozrusznik nożny z przewodem

-Instrukcja obsługi Texi Joy 13 w języku polskim

* Producent zastrzega sobie prawo do zmiany wyposażenia bez uprzedniej informacji. 

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

TEXI JOY 13 PINK
Opis
Automatyczne zatrzymanie przy napełnieniu dolnej szpulki
tak
Ciągłe szycie wstecz
tak
Liczba programów ściegowych
13
Metalowe podzespoły
tak
Miękki pokrowiec
tak
Możliwość szycia podwójną igłą
tak
Noże w obudowie
tak
Oświetlenie LED
tak
Pojemnika na akcesoria
tak
Program przyszywania guzika
tak
Regulacja naprężenia nici
tak
Regulacja długości ściegów
tak
Regulacja szerokości ściegu
tak
Rodzaj chwytacza
wahadłowy
Ściegi ozdobne
tak
Ściegi do podszywania krytego
tak
Wygodne mocowanie stopek na zatrzask
tak
Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła