Maszyna do szycia Stebnówka automat 1-igłowa Jack A5E-Q Jack Maszyny przemysłowe Wiking Polska - 4

Maszyna do szycia Stebnówka automat 1-igłowa Jack A5E-Q

3 799,00 zł

3 088,62 zł netto

Brutto W przypadku wyboru opcji złożenia i regulacji maszyny czas dostawy od 3-6 dni

Jack A5E-Q - Stebnówka 1-igłowa z funkcjami automatycznymi, transportem dolnym ząbkowym oraz energooszczędnym silnikiem wbudowanym w głowicę maszyny (Direct Drive), który gwarantuje cichą i niezawodną pracę oraz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Maszyna charakteryzuje się wydłużonym korpusem – odległość od igły do korpusu wynosi 30,5 cm. Dodatkowo w maszynie zastosowano silnik krokowy sterujący ustawieniem długości ściegu w maszynie a także odpowiadającym za funkcję ryglowania. Takie rozwiązanie znacznie redukuje poziom hałasu podczas ryglowania a także pozwala precyzyjnie ustawić długość ściegu z dokładnością 0,1 mm. Zamknięty układ smarowania (brak typowej miski olejowej). Niewielka ilość oleju znajduje się w zamkniętym zbiorniku zabezpieczającym przed jego zabrudzeniem. Takie rozwiązanie gwarantuje mniejsze zużycie oleju oraz lepsze smarowanie mechanizmów maszyny. Stebnówka Jack A5E posiada udoskonalony system obcinania nici skracając długość nitki po obcięciu do 3,5 mm. Stosowana do materiałów średnio ciężkich i lekkich.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Ilość
W celu potwierdzenia ceny, prosimy o kontakt przed zakupem!

Kup na raty 0% - kliknij na wybrany przycisk poniżej, aby sprawdzić raty w kalkulatorze

Zapoznaj się z rządowym programem "Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie"

Jack A5E-Q - Stebnówka 1-igłowa z funkcjami automatycznymi, transportem dolnym ząbkowym oraz energooszczędnym silnikiem wbudowanym w głowicę maszyny (Direct Drive), który gwarantuje cichą i niezawodną pracę oraz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Maszyna charakteryzuje się wydłużonym korpusem – odległość od igły do korpusu wynosi 30,5 cm. Dodatkowo w maszynie zastosowano silnik krokowy sterujący ustawieniem długości ściegu w maszynie a także odpowiadającym za funkcję ryglowania. Takie rozwiązanie znacznie redukuje poziom hałasu podczas ryglowania a także pozwala precyzyjnie ustawić długość ściegu z dokładnością 0,1 mm. Zamknięty układ smarowania (brak typowej miski olejowej). Niewielka ilość oleju znajduje się w zamkniętym zbiorniku zabezpieczającym przed jego zabrudzeniem. Takie rozwiązanie gwarantuje mniejsze zużycie oleju oraz lepsze smarowanie mechanizmów maszyny. Stebnówka Jack A5E posiada udoskonalony system obcinania nici skracając długość nitki po obcięciu do 3,5 mm. 

Automatyczne obcinanie nici

Szybki i łatwo obcinamy nici. Zupełnie automatycznie, olbrzymia wygoda pracy.

Pozycjonowanie igły

Elektroniczne pozycjonowanie igły ustawia igłę do pracy.

Wykonuje rygiel początkowy i końcowy

Maszyna do szycia Jack rygluje i zabezpiecza ścieg na przed pruciem na początku i końcu ściegu.

Programowanie parametrów szycia

W łatwy sposób możemy zaprogramować parametry szycia wygodnymi przyciskami.

Energooszczędny  AC Servo 230V

Bez szczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły. Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.

Duża przestrzeń szycia, aż 30,5 cm po prawej stronie

Maszyna posiada wydłużony korpus. Przestrzeń między igłą a kolumną maszyny wynosi aż 30,5 cm.

Programowanie parametrów szycia

W łatwy sposób możemy zaprogramować parametry szycia wygodnymi przyciskami.

Oświetlenie LED

Maszyna posiada nowoczesne oświetlenie LED, najbardziej zbliżone do światła naturalnego i nie męczy oczu.Jest to oświetlenie w postaci pięciu diod LED o czterostopniowej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.

Zamknięty układ smarowania

Stebnówka posiada zamknięty układ smarowania, co oznacza, że nie posiada typowej miski olejowej. Niewielka ilość oleju znajduje się bowiem w zamkniętym zbiorniku zabezpieczającym przed jego zabrudzeniem. Dzięki temu zapewnione jest mniejsze zużycie oleju, a także bardziej precyzyjne smarowanie mechanizmów maszyny.

Mówiąca maszyna w języku polskim

Maszyna podaje nam słowne instrukcje, po prostu do nas mówi!

Dodatkowe przyciski funkcyjne

Bardzo wygodnie umieszczone dodatkowe przyciski funkcyjne w doskonałym miejscu.

Maszyna w kompletna do natychmiastowej pracy 

Maszyna w komplecie z dopasowanym stołem.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Jack-A5E-Q
Opis
Automatyczne obcinanie nici
tak
Duża przestrzeń robocza
odległość aż 30,5 cm od igły
Energooszczędny silnik DIRECT DRIVE
tak
Rygiel początkowy i końcowy
tak
Programowanie parametrów szycia
tak
Prędkość szycia
5500 śc/min
Długość ściegu
do 5 mm
Centralne smarowanie
tak
System igieł
DB X 1
Do materiałów
lekkich i średnich
średnio ciężkich i lekkich
Wysokość podnoszenia stopki
5-13 mm
Automatyczne podnoszenie stopki
tak
Wielkość blatu
105 x 55 mm

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła