Maszyna do szycia Stebnówka automat 1-igłowa Juki DDL-7000AS-7 JUKI Maszyny przemysłowe Wiking Polska - 1

Maszyna do szycia Stebnówka automat 1-igłowa Juki DDL-7000AS-7

4 299,00 zł

3 495,12 zł netto

Brutto W przypadku wyboru opcji złożenia i regulacji maszyny czas dostawy od 3-6 dni

Juki DDL7000AS-7 - Stebnówka 1-igłowa z funkcjami automatycznymi. Maszyna do szycia Juki DDL7000AS-7 to nowoczesny model stebnówki jednoigłowej przeznaczonej do krawiectwa lekkiego i średniego, który doskonale sprawdzi się w pracowniach krawieckich i szwalniach gwarantując pracę na najwyższym poziomie. Wśród dostępnych funkcji automatycznych znajduje się automatyczne obcinanie nici, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, ryglowanie początkowe i końcowe. Każda z tych funkcji sprawia, że szycie nawet najbardziej zaawansowanych staje się dużo prostsze i wygodniejsze. Sterowanie funkcjami odbywa się za pośrednictwem wbudowanego w główkę panelu operacyjnego z wyświetlaczem LCD. Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Ilość
W celu potwierdzenia ceny, prosimy o kontakt przed zakupem!

Kup na raty 0% - kliknij na wybrany przycisk poniżej, aby sprawdzić raty w kalkulatorze

Zapoznaj się z rządowym programem "Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie"

Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka z funkcjami automatycznymi Juki DDL-7000AS-7 - do krawiectwa lekkiego i średniego Maszyna do szycia Juki DDL7000AS-7 to nowoczesny model stebnówki jednoigłowej przeznaczonej do krawiectwa lekkiego i średniego, który doskonale sprawdzi się w pracowniach krawieckich i szwalniach gwarantując pracę na najwyższym poziomie. Wśród dostępnych funkcji automatycznych znajduje się automatyczne obcinanie nici, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, ryglowanie początkowe i końcowe. Każda z tych funkcji sprawia, że szycie nawet najbardziej zaawansowanych staje się dużo prostsze i wygodniejsze. Sterowanie funkcjami odbywa się za pośrednictwem wbudowanego w główkę panelu operacyjnego z wyświetlaczem LCD. Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie, a jej nowoczesna konstrukcja pozwala na lepszą wentylację silnika przekładając się na dłuższą żywotność maszyny. Stebnówka posiada także udoskonaloną konstrukcję systemu transportu oraz docisku materiału, co zapewnia większy zakres grubości szytego materiału.

Automatyczne obcinanie nici

Szybki i łatwo obcinamy nici. Zupełnie automatycznie, olbrzymia wygoda pracy.

Pozycjonowanie igły

Elektroniczne pozycjonowanie igły ustawia igłę do pracy.

Wykonuje rygiel początkowy i końcowy

Maszyna do szycia Juki rygluje i zabezpiecza ścieg na przed pruciem na początku i końcu ściegu.

Programowanie parametrów szycia

W łatwy sposób możemy zaprogramować parametry szycia wygodnymi przyciskami.

Parametry maszyny

W łatwy sposób możemy zaprogramować parametry szycia wygodnymi przyciskami.

Energooszczędny  AC Servo 230V

Bez szczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły. Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.

Oświetlenie LED

Maszyna posiada nowoczesne oświetlenie LED, najbardziej zbliżone do światła naturalnego i nie męczy oczu.Jest to oświetlenie w postaci pięciu diod LED o czterostopniowej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.

Zamknięty centralny układ smarowania

Stebnówka posiada zamknięty układ smarowania, co oznacza, że nie posiada typowej miski olejowej. Niewielka ilość oleju znajduje się bowiem w zamkniętym zbiorniku zabezpieczającym przed jego zabrudzeniem. Dzięki temu zapewnione jest mniejsze zużycie oleju, a także bardziej precyzyjne smarowanie mechanizmów maszyny.

Dodatkowe przyciski funkcyjne

Bardzo wygodnie umieszczone dodatkowe przyciski funkcyjne w doskonałym miejscu.

Maszyna w kompletna do natychmiastowej pracy 

Maszyna w komplecie z dopasowanym stołem.

Parametry maszyny:

- długość ściegu do 5 mm,

- wysokość podnoszenia stopki do 13 mm

- prędkość pracy do 5000 kłuć/min

- blat stołu 105 x 55 cm 

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Juki DDL-7000AS-7
Opis
Automatyczne obcinanie nici
tak
Energooszczędny silnik DIRECT DRIVE
tak
Rygiel początkowy i końcowy
tak
Programowanie parametrów szycia
tak
Prędkość szycia
5000 śc/min
Długość ściegu
do 5 mm
Centralne smarowanie
tak
System igieł
DB X 1
Do materiałów
lekkich i średnich
Wysokość podnoszenia stopki
5-13 mm
Automatyczne podnoszenie stopki
tak
Wielkość blatu
105 x 55 mm

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła