Pfaff Ambition 610

2 799,00 zł
Brutto 1 dzień

to komputerowa maszyna do szycia dla ambitnych. Najważniejszą zaletą maszyn do szycia Pfaff jest oryginalny system IDT. Obejrzyj film o IDT System (poniżej), zobaczysz skąd perfekcja szycia na maszynach Pfaff. Maszyna do szycia posiada 110 ściegów oraz różne prędkości szycia dodatkowo regulowane specjalnym sliderem. Oprócz ściegów użytkowych możemy wykorzystać ściegi do pikowania, ściegi satynowe, krzyżykowe oraz specjalny zestaw ściegów dekoracyjnych do różnych technik szycia. Maszyna ma możliwość szycia bez rozrusznika nożnego. Pfaff Ambition 610 ma dużą przestrzeń po prawej stronie igły 200 mm i możesz bez problemu pikować czy szyć duże powierzchnie. Nowe udoskonalone 3 stopniowe oświetlenie LED nie zmęczą twoich oczu przy szyciu. Maszyna posiada długą 5-letnią gwarancję! Stopka do zamków krytych oraz 10 szpulek w prezencie!

Ilość

Drugi dodatkowy- górny transporter materiału

System podwójnego transportu materiału IDT – Górny transport zapewnia perfekcyjne szycie wszystkich typów materiałów od trudnych i śliskich do grubych i twardych. To są drugie ząbki przesuwające materiał także od góry. Nie ma więc irytującego ściągania, marszczenia przy szyciu materiałów trudnych tj. lycry, jedwabiu - szycie jest przyjemnością!

Duży wybór spośród 110 ściegów

Maszyna do szycia Pfaff Ambition 610 posiada 110 ściegów wybieranych na dużym czytelnym ekranie o wysokiej rozdzielczości. Znajdziemy wśród nich całą gammę ściegów użytkowych overlockowe, elastyczne, kryte. Dodatkowo skorzystamy ze ściegów satynowch, do mereżki czy krzyżykowych. Ściegi ozdobne mają aż do szerokości 7 mm. Pfaff Ambition jest także znakomitą maszyną do pikowania, posiada specjalne ściegi do tej funkcji.

Profesjonalne oświetlenie LED

Maszyna Pfaff Ambition 610 jest wyposażona w 3 diodowe oświetlenie najwyższej jakości. Nie rzuca ono cienia i jest bardzo podobne do naturalnego światła. Nie męczy oczu!

Duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje do szycia bezpośrednio na ekranie. Ekran LCD w Pfaff Ambition 610 ma wymiary (77 x 51 mm) (3 cale x 2 cale)

Praca bez regulatora obrotów

Fantastyczna funkcja dzięki której możemy pracować bez potrzeby naciskania rozrusznika. Operujemy jedynie klawiszami funkcyjnymi START/STOP

Duża powierzchnia szycia

Maszyna do szycia Pfaff Ambition 610 to duża maszyna z długim ramieniem i przestrzenią aż 200 mm po prawej stronie igły. Wykonasz więc na niej łatwo duże projekty pikowania czy szycia.

Automatyczne obszywanie dziurek

Pfaff Ambition 610 wykonuje,aż 7 rodzajów dziurek automatycznie na wymiar guzika. Są idealnie powtarzalne dzięki stopce i systemowi Sensormatic.

Igła zatrzymuje się w pozycji GÓRA/DÓŁ

Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Bardzo wygodna funkcja która pozwala na kontynuację szycia np. po dojściu do narożnika.Wygodna i komfortowa funkcja.

Płynna regulacja pozycji igły

Ustawienie igły w jednej z 29 pozycji. Bardzo pomocne przy wszywaniu zamków, lamowania czy trudnych projektów.Także dokładność przy skomplikowanych projektach.

Odbicie lustrzane wzoru

Niesamowite możliwości kreacji nowych wzorów z wykorzystaniem funkcji odbicia lustrzanego. Możemy wykorzystać odbicie w płaszczyźnie poziomej.Powstają wtedy niespotykane kompozycje.

Regulacja docisku stopki

Dzięki niej zastosowane ściegi są dokładnie takie jak powinny być,a materiały o różnej wielkości podawane są we właściwy sposób.Zmiana docisku stopki jest potrzebna także przy użyciu specjalnych technik czy szyciu różnego rodzaju materiałów

Chwytacz rotacyjny

Maszyna jest wyposażona w profesjonalny chwytacz rotacyjny Jam Proof Rotary Hook.Dzięki niemu ściegi są dokładne,a maszyna pracuje cicho.Co istotne nie plącze nici!

Automat do nawlekania igły

Wygodny,łatwy w obsłudze sam nawlecze igłę.Coś co do tej pory było uciążliwe jest teraz łatwe..nawet bez okularów..

Funkcja FIX

Funkcja FIX automatycznie wiąże nici na końcu ściegu i zabezpiecza przed pruciem. Wystarczy tylko włączyć przyciskiem.Uaktywniona funkcja pamięta o zawiązaniu nitek.Ścieg jest zabezpieczony przed pruciem.

Dodatkowy wznios stopki

Podnosi stopkę dociskową do najwyższej pozycji,dzięki czemu szycie grubych tkanin jest łatwiejsze.

Szycie ze Swobodnym Przesuwem Materiału

Łatwo opuścisz ząbki do swobodnego pikowania, malowania nićmi czy cerowania.Wszystko masz pod ręką./p>

Ddatkowa regulacja prędkości szycia

Dostosuj prędkość szycia i swoją maszynę do szycia PFAFF® ambition ™, aby uzyskać pełną kontrolę za pomocą dodatkowego slider z przodu maszyny.

Przycisk informacyjny

Wygodny przycisk informacyjny:wystarczy dotknąć, aby wyświetlić ważne zalecenia dotyczące szycia na ekranie.

Twarda walizka

Maszyna Pfaff Ambition 610 posiada w wyposażeniu twardą walizkę do transportu maszyny i jako zabezpieczenie przed uszkodzeniem.

5 lat gwarancji! 

Maszyna objęta jest pięcioletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie

Wyposażenie standardowe według instrukcji. 

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria" 

IDT System - Zintegrowany Górny Transport

PA610

Opis

Automatyczne obszywanie dziurki
tak- 7 rodzajów w systemie Sensormatic
Automatyczny nawlekacz igły
tak
Automatyczne obcinanie nici
tak
Automatyczne wiązanie ściegów
tak
Ciągłe szycie wstecz
tak
Dodatkowa przestrzeń pod stopką
tak
Dodatkowa regulacja prędkości szycia
tak - slider na obudowie
Duża przestrzeń robocza
tak - 200 mm po prawej stronie igły
Elektroniczny rozrusznik
tak
Funkcja docisku stopki
tak
Liczba programów ściegowych
110
Liczba pozycji igły
29
Możliwość opuszczenia ząbków
tak
Możliwość szycia podwójną igłą
tak
Noże w obudowie
tak
Odbicie lustrzane w poziomie
tak
Pojemnika na akcesoria
tak
Przycisk start/stop
tak-praca bez regulatora obrotów
Regulacja długości ściegów
tak
Regulacja szerokości ściegu
tak
Rodzaj chwytacza
tak- rotacyjny - Proof Rotary Hook
Ściegi do pikowania
tak
Ściegi ozdobne
tak
Ściegi do podszywania krytego
tak
Ściegi owerlokowe
tak
Ściegi do materiałów elastycznych
tak
Twarda walizka
tak
Wolne ramię
tak-do szycia nogawek,rękawów
Wyświetlacz LCD
tak
Oświetlenie LED wysokiej jakości
tak
Górny transport górny IDT
tak - Górny transport zapewnia perfekcyjne szycie wszystkich typów materiałów od trudnych i śliskich do grubych i twardych.
Zatrzymywanie igły w pozycji Góra/Dół
tak
Funkcja wydłużania ściegów
tak-wydłużenie bez zmiany gęstości
Przymiar liniowy w cm na obudowie
tak

Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła