Pfaff Expression 720

5 499,00 zł
Brutto 1 dzień

Po pierwsze -posiada nnowacyjny IDT system (zobacz film poniżej) czyli zintegrowany górny transport materiału. Pikujesz bez marszczenia, ściągania. Po drugie - Duży dotykowy kolorowy ekran! Po trzecie - technologia najwyższej klasy i jak wygoda -automatyczne obcinanie nitki górnej i dolnej. Po czwarte-posiada dźwignię kolanową: podnosi stopkę ,jednocześnie obcinając nici. Maszyna Pfaff Quilt Expression 720 to szczyt najnowszych technologii. Znajdziemy w niej 428 ściegów w tym nowe Ekskluzywne Techniki Ściegów PFAFF®: Ściegi pływające, ściegi wstążkowe (potrójne, podwójne i pojedyncze) i ściegi układane w sztos. Perfekcyjne pozycjonowanie igły pozwala ja ustawić w 37 pozycjach. Nowy program na miarę XXI w do wykonywania dziurki ze stopką Sensormatic. Nie możemy zapomnieć o dużej przestrzeni szycia po prawej stronie igły (250 mm), niesamowitym oświetleniu LED czy możliwości restartu sekwencji ściegów.Do tego 5-lat gwarancji!

Ilość

Drugi dodatkowy- górny transporter materiału

System podwójnego transportu materiału IDT – Z górnym zintegrowanym transportem materiału. To są drugie ząbki przesuwające materiał także od góry. Nie ma więc irytującego ściągania, marszczenia przy szyciu materiałów trudnych tj. lycry, jedwabiu - szycie jest przyjemnością!

Ekskluzywny Kreator Ściegów

Po raz pierwszy możemy sami projektować swoje ściegi! Służy do tego specjalny kreator na którym rysikem projektujemy ściegi do szerokości 9mm i zapisujemy wyniki swojej kreatywności. Możemy też zmienić parametry wbudowanych ściegów.

Funkcja automatycznego obcinania nitek

Maszyna Pfaff Quilt Expression 720 automatycznie obcina górną i dolną nitkę po zakończeniu ściegu,czy wykonaniu dziurki pod guzik. Włączasz funkcję i automat pamięta o obcięciu nitek.

Dźwignia kolanowa sterowana elektronicznie

Podnosisz stopkę za pomocą dźwigni kolanowej. Dotykasz kolanem i maszyna do szycia Pfaff Qiult Expression 720 zatrzymuje szycie, podnosi stopkę i obcina nitki! Wszystko w jednym ruchu.

Kolorowy Dotykowy Wyświetlacz PFAFF®

Graficzny interfejs użytkownika został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić Twoje potrzeby. Zobacz ściegi w rozmiarze rzeczywistym i uzyskaj wszystkie potrzebne informacje dotyczące szycia bezpośrednio na wyraźnym ekranie. Ekran QVGA (3,5 cala, 70 x 53 mm) Rozdzielczość 320x240.

Elektroniczne Automatyczne naprężenie nici

Najlepsze naprężenie jest ustawiane automatycznie dla wszystkich technik szycia w oparciu o wybrany ścieg. Łatwo zmienisz naprężenie na indywidualne w przypadku technik specjalnych.

Praca bez regulatora obrotów

Fantastyczna funkcja dzięki której możemy pracować bez potrzeby naciskania rozrusznika. Operujemy jedynie klawiszami funkcyjnymi START/STOP.Duży komfort pracy!

Czujnik alarmujący gdy kończy się nitka na szpulce

Maszyna ostrzega,że kończy się nitka w szpulce! Nikt nie lubi niespodzianek..

Profesjonalne oświetlenie LED

Maszyna Pfaff Quilt Expression 720 jest wyposażona w 3 diodowe oświetlenie najwyższej jakości. Nie rzuca ono cienia i jest bardzo podobne do naturalnego światła. Nie męczy oczu!

Duża powierzchnia szycia

Maszyny do szycia PFAFF® expression ™ 710 i quilt expression ™ 720 to idealny wybór dla miłośników pikowania, dekoratorów wnętrz, entuzjastów mody - każdego, kto tworzy. Obszar szycia po prawej stronie igły wynosi prawie 10 cali (250 mm), do szycia czy pikowania dużych ilości tkanin.

Automatyczne obszywanie dziurek SENSORMATIC

Pfaff Quilt Expression 720 wykonuje 10 rodzajów dziurek automatycznie na wymiar guzika. Wykorzystuje tu technologię SENSORMATIC i każda wykonywana dziurka jest idealnie powtarzalna.

Igła zatrzymuje się w pozycji GÓRA/DÓŁ

Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Bardzo wygodna funkcja która pozwala na kontynuację szycia np.po dojściu do narożnika

Płynna regulacja pozycji igły

Ustawienie igły w jednej z 37 możliwych pozycji. Bardzo pomocne przy wszywaniu zamków, lamowania czy trudnych projektów.

Specjalne Programy Szyjące Creative

Zwężanie wszystkich 9-milimetrowych ściegów ozdobnych,pozycjonowania ściegów, zmiana gęstości ściegów i program podwójnej igły.Niesamowite możliwości kreacji nowych wzorów z wykorzystaniem funkcji odbicia lustrzanego. Możemy wykorzystać odbicie w dwóch płaszczyznach czyli poziomie i pionie. Powstają wtedy niespotykane kompozycje.

Własne Menu

Zapisz swoje niestandardowe ściegi i sekwencje w folderze, aby je ponownie uszyć, kiedy tylko chcesz. W zestawie 4 rodzaje czcionek z dużymi i małymi literami dla komfortu zapisu sekwencji.

Szycie Ze Swobodnym Przesuwem Materiału

Różne tryby pikowania swobodnego, malowania nićmi lub cerowania. Wybierz najlepszy tryb dla swojej konkretnej techniki. Ząbki przesuwu spadną automatycznie po wybraniu preferowanej metody.

Płytka ściegowa do ściegu prostego z sensorem

Idealna pomoc przy szyciu ściegiem prostym z dowolną stopką.Jeśli przypadkiem wybierzesz ścieg inny niż prosty maszyna nie będzie szyć,nie złamieesz igły!

Ekskluzywne Techniki Ściegów PFAFF®

Ściegi pływające, ściegi wstążkowe (potrójne, podwójne i pojedyncze) i ściegi układane w sztos.Ciesz się fascynującym wyborem wysokiej jakości ściegów PFAFF® - unikalnymi ozdobnymi ściegami o szerokości 9 mm.

Program Patchworków

Użyj programu Patchwork, aby zapamiętać długość ściegu i powtarzać go w kółko.Ustaw dokładną liczbę ściegów lub powtórzeń sekwencji,które chcesz uszyć.

Wbudowany komfortowy nawlekacz igły

Ułatwia nawlekanie i zmniejsza zmęczenie oczu.

Szycie w bok

Dodaj piękne dekoracyjne, akcenty do swojego projektu za pomocą ściegów i monogramów o szerokości do 52 mm.

Twarda walizka

Wygoda i zabezpieczenie przed uszkodzeniem podczas transportu

5 lat gwarancji!

Maszyna objęta jest pięcioletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie

Wyposażenie standardowe według instrukcji. 

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria" 

IDT System - Zintegrowany Górny Transport

PE720

Opis

Automatyczne obszywanie dziurki
10 rodzajów -przy pomocy stopki sensorowej
Automatyczne naprężenie górnej nici
tak
Automatyczne wiązanie ściegów
tak
Ciągłe szycie wstecz
tak
Dodatkowa przestrzeń pod stopką
tak
Dodatkowa regulacja prędkości szycia
tak
Duża przestrzeń robocza
tak - 250 mm po prawej stronie igły
Dźwignia kolanowa
tak- Elektroniczna dźwignia kolanowa
Ekskluzywny Poradnik Szycia
tak
Funkcja docisku stopki
tak
Kolorowy Ekran Dotykowy
tak
Liczba programów ściegowych
428
Liczba poziomów pamięci
4 poziomy
Liczba pozycji igły
39
Możliwość opuszczenia ząbków
tak
Możliwość szycia podwójną igłą
tak
Noże w obudowie
tak
Odbicie lustrzane w pionie
tak
Odbicie lustrzane w poziomie
tak
Oświetlenie LED
tak-3 diody
Przycisk start/stop
tak
Pictogramy
tak
Programowalne fonty
4 (Block, Cyrlica)
Regulacja długości ściegów
tak
Regulacja szerokości ściegu
tak
Rodzaj chwytacza
rotacyjny
Specjalne sensorowa płytka tylko do ściegu prostego
tak
Ściegi do pikowania
tak
Ściegi ozdobne
tak
Ściegi do podszywania krytego
tak
Ściegi owerlokowe
tak
Ściegi do materiałów elastycznych
tak
Twarda walizka
tak
Ekskluzywny Kreator Ściegów
tak
Zatrzymywanie igły w pozycji Góra/Dół
tak
Przymiar liniowy w cm na obudowie
tak
Ściegi wstążkowe
tak- nowość!
Ściegi pływające
tak- nowość!
Ściegi układane w sztos
tak- nowość!
Program Patchworków
tak -nowość!
Automatyczne podnoszenie stopki
tak
Restart ściegu
tak
Obcinanie nici
tak
Sensorowy czujnik ściegu prostego
tak - zabezpieczenie przy wybraniu innego ściegu niż prosty
Balans podawania materiału przez ząbki
tak-wg.parametrów długości i szerokości ściegu

Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła