Janome J15

649,00 zł
Brutto

JANOME Juno J15 posiada zestaw 15 najbardziej niezbędnych programów ściegowych, które w zupełności wystarczą do wykonania domowych napraw, przeróbek, a także pozwolą realizować pierwsze własne projekty. Jako nieliczna z maszyn została wyposażona w tzw. bezpieczną stopkę (osłonę igły), która zabezpiecza palce w czasie szycia. Dzięki temu bez obaw na maszynie J15 mogą szyć osoby rozpoczynające swoją przygodę z szyciem, w tym również nastolatki i dzieci.

Ilość
Brak w magazynie. Dostępność od 7-14 dni

Wybór spośród 15 ściegów

W zestawie ściegów mamy 15 wybranych i niezwykle przydatnych ściegów użytkowych. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. Znajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).

Solidna, wytrzymała konstrukcja

Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka, jakość wykonania!

Pół-automatyczne obszywanie dziurek

Dziurka wykonywana jest w systemie pół automatycznym.

Osłona na igłę

Maszyna do szycia Juno J15 jest wyposażona w plastikową osłonę igły, która zabezpiecza twarz i oczy przed przypadkowym odpryskiem złamanej igły.   

Oświetlenie diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Nie rzuca ono cienia i jest bardzo podobne do naturalnego światła. Nie męczy oczu!

Regulowany docisk stopki

Dzięki płynnej regulacji docisku stopki łatwo będziemy szyć materiały cienkie i grube. Zwiększamy docisk dla materiałów typu jedwab, jersey i wtedy materiał jest dokładniej przesuwany przez ząbki. Docisk stopki to cecha droższych modeli maszyn!

Szycie podwójną igłą

Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5 mm, 4,0 mm, 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

Płynna regulacja szerokości zygzaka  i długości ściegu

Maszyna posiada płynna regulację szerokości zygzaka do 5 mm, oraz długości ściegu do 4 mm.

Duża przestrzeń pod stopką

Duża przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubych i ciężkich materiałów. Jest także bardzo wygodne. Nie ma problemu z szyciem wielu warstw materiału. Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins.

Zatrzaskowe mocowanie stopek

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi automatyczny „zatrzask” i stopka jest gotowa do użytku.

Możliwość wyłączenia ząbków

Można wyłączyć ząbki przez założenie specjalnej płytki z wyposażenia, aby szyć innymi technikami. Szczególnie przydatna przy haftowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału.

Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy szycie wstecz przez kilka sekund i wiążemy ścieg zabezpieczając go przed pruciem.

Proste wybieranie ściegów

Szybki i łatwy wybór 15 ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru. Do dyspozycji mamy najbardziej przydatne ściegi użytkowe.

Specjalny transporter materiału

Specjalny, 3-punktowy mechanizm transportu materiału.

3 lat gwarancji!

Maszyna objęta jest trzy-letnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie.

Wyposażenie standardowe według instrukcji.

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Janome_J15

Opis

Automatyczne obszywanie dziurki
nie
Ciągłe szycie wstecz
tak
Liczba programów ściegowych
15
Metalowe podzespoły
tak
Możliwość opuszczenia ząbków
nie-płytka wyłączjąca ząbki w wyposażeniu
Oświetlenie LED
tak
Regulacja długości ściegów
tak- do 4 mm
Regulacja szerokości ściegu
regulacja zygzaka do 5 mm
Rodzaj chwytacza
wahadłowy
Ściegi do podszywania krytego
tak
Ściegi owerlokowe
tak
Transport dolny ząbkowy
3-punktowy mechanizm transportu
Wolne ramię
tak
Prędkość szycia
860 wkłuć/min

Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła