• Promocja!

Janome 1800 HD Easy Jeans


1 799,00 zł
1 699,00 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto

Janome Easy Jeans Heavy Duty 1800HD to bardzo mocna i wytrzymała maszyna do szycia. Ten wyjątkowy model zaliczamy do serii maszyn HD - Heavy Duty, czyli mocniejszych, bardziej wytrzymałych maszyn do szycia z 6 letnią gwarancją. Janome HD1800 jest w tej serii nie ze względu na nazwę, ale z powodu metalowej konstrukcji (całego korpusu, nie tylko ramy), metalowych podzespołów i trwałej obudowy. Te trzy elementy sprawiają, że maszyny Janome Easy jeans Heavy Duty 1800 jest mocna, bardzo wytrzymała. 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Wybór spośród 19 ściegów

W zestawie ściegów mamy 19 wybranych i niezwykle przydatnych ściegów użytkowych. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. Znajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).

Solidna, wytrzymała konstrukcja

Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka, jakość wykonania!

Automatyczne obszywanie dziurki

Dziurka wykonywana jest automatycznie na wymiar guzika bez potrzeby obracania materiału. Dzięki temu gęstość obydwu stron dziurki jest identyczna.

Wyposażona w chwytacz rotacyjny

Dziurka wykonywana jest automatycznie na wymiar guzika bez potrzeby obracania materiału. Dzięki temu gęstość obydwu stron dziurki jest identyczna.

Automatyczny nawlekacz igły

Maszyna do szycia posiada automatyczny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, komfortowo działający. Bardzo potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

Oświetlenie diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Nie rzuca ono cienia i jest bardzo podobne do naturalnego światła. Nie męczy oczu!

Regulowany docisk stopki - 4 stopnie płynnej regulacji

Dzięki płynnej regulacji docisku stopki łatwo będziemy szyć materiały cienkie i grube. Zwiększamy docisk dla materiałów typu jedwab, jersey i wtedy materiał jest dokładniej przesuwany przez ząbki. Docisk stopki to cecha droższych modeli maszyn!

Szycie podwójną igłą

Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5 mm, 4,0 mm, 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

Płynna regulacja szerokości i długości ściegu

Maszyna posiada płynna regulację szerokości ściegu do 6,5 mm, oraz długości ściegu do 4 mm.

Duża przestrzeń pod stopką

Duża przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubych i ciężkich materiałów. Jest także bardzo wygodne. Nie ma problemu z szyciem wielu warstw materiału. Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins.

Zatrzaskowe mocowanie stopek

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi automatyczny „zatrzask” i stopka jest gotowa do użytku.

Wygodny nożyk do obcinania nitki

W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.

Możliwość wyłączenia ząbków

Można wyłączyć (opuścić) ząbki, aby szyć innymi technikami. Szczególnie przydatna przy haftowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału.

Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy szycie wstecz przez kilka sekund i wiążemy ścieg zabezpieczając go przed pruciem.

Proste wybieranie ściegów

Szybki i łatwy wybór 19 ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru. Do dyspozycji mamy najbardziej przydatne ściegi użytkowe

Specjalny transporter materiału

Specjalny, 7-punktowy mechanizm transportu materiału.

Otwierana pokrywa boczna

Łatwa wymiana żarówki oraz smarowanie maszyny.

6 lat gwarancji!

Maszyna objęta jest sześcio-letnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie

Wyposażenie standardowe według instrukcji.

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Janome1800HD

Opis

Automatyczne obszywanie dziurki
tak
Automatyczny nawlekacz igły
tak
Ciągłe szycie wstecz
tak
Duża przestrzeń robocza
17 cm po prawej stronie igły
Liczba programów ściegowych
19
Metalowe podzespoły
tak
Miękki pokrowiec
tak
Możliwość opuszczenia ząbków
tak
Noże w obudowie
tak
Regulacja długości ściegów
tak- do 4 mm
Regulacja szerokości ściegu
tak-do 6,5 mm
Rodzaj chwytacza
rotacyjny
Ściegi do pikowania
tak
Ściegi ozdobne
tak
Ściegi do podszywania krytego
tak
Ściegi owerlokowe
tak
Transport dolny ząbkowy
7-punktowy mechanizm transportu
Wolne ramię
tak
Prędkość szycia
860 wkłuć/min

Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła