TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM

3 449,00 zł
Brutto 1 dzień

TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM to nowoczesna maszyna do szycia z pełną automatyką. Stebnówka wyposażona jest w automatyczne pozycjonowanie igły, obcinanie nici - nawet do 3 mm (standardowa wartość to 5 mm), funkcję programowania rygla początkowego i końcowego, automatyczne podnoszenie stopki i kontroler ściegu początkowego. TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM pozwala też na zaprogramowanie powtarzalnych odcinków szycia. Maksymalna prędkość szycia dla tego modelu to 5000 ściegów/min, maksymalna długość ściegu to 5 mm. 

Ilość

TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM to cicha i energooszczędna maszyna szwalnicza wyposażona w silnik AC SERVO, który zapewnia oszczędność aż do 70% energii w porównaniu z silnikami elektronicznymi i sprzęgłowymi. Zintegrowana konstrukcja gwarantuje cichą pracę bez niechcianych wibracji. Stebnówka jest wyposażona w innowacyjny układ smarowania podzielony na dwie sekcje - pierwsza, odpowiedzialna za smarowanie chwytacza, wyposażona w czujnik poziomu oleju. Druga sekcja smaruje mechanizmy ruchome, z wyłączeniem suchej igielnicy zabezpieczonej PTFE. Unowocześniony system chłodzenia zapewnia optymalne odprowadzanie ciepła podczas wielogodzinnej pracy. TEXI TRONIC 6 PREMUIM ma wbudowane precyzyjne oświetlenie pola pracy LED. Wyposażona w nowoczesny, zamknięty system smarowania podzielony na dwie sekcje - pierwsza, odpowiedzialna za smarowanie chwytacza jest wyposażona w czujnik poziomu oleju, który sygnalizuje dźwiękiem jego niski poziom. Druga sekcja smaruje mechanizmy ruchome, z wyłączeniem suchej igielnicy zabezpieczonej PTFE. Brak typowej miski olejowej.

Dodatkowo wbudowano gniazdo USB, którego można używać do ładowania i zasilania zewnętrznych urządzeń (np. smartphone, tablet).

Maszyna seryjnie wyposażona w automatyczne funkcje:

- pozycjonowanie igły,

- obcinanie nici - do 5 mm

- elektromagnetyczne podnoszenie stopki zarówno pedałem jak i podnośnikiem kolanowym (do 9 mm), a mechaniczne za pomocą podnośnika nawet do 13 mm,

- programowanie wielkości rygla początkowego i końcowego,

- możliwość programowania odcinków szycia,

- kontroler ściegu początkowego,

Zintegrowane 3-stopniowe, energooszczędne oświetlenie pola pracy LED.

Model z energooszczędnym silnikiem AC Servo, skrzynką sterującą, panelem sterującym i włącznikiem wbudowanymi w główkę maszyny (mechatroniczna). Dzięki zintegrowaniu wszystkich elementów, maszyna pracuje cicho i bez niekorzystnych wibracji.

Dane techniczne:

-silnik AC Servo ( zużywa do 70% mniej energii niż konwencjonalny silnik elektroniczny lub silnik sprzęgłowy).

-transport dolny ząbkowy,

-maksymalna prędkość szycia 5.000 ściegów/min,

-maksymalna długość ściegu 5 mm.

-nowy ulepszony system odprowadzania ciepła z silnika oraz modułu sterującego.

-igły SCHMETZ system 135x5 lub 135x5 SERV7

- w każdym zestawie dodatkowo 10 sztuk igieł Schmetz.

Maszyna to komplet ze stołem STAND TEXI PREMIUM SILVER - stalowa, stabilna i trwała podstawa z regulowaną wysokością, malowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006, dopasowany do kolorystyki krzeseł dla szwaczki serii Ergolinia. TABLE TOP TSM PREMIUM - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z brzozowej sklejki (30 warstw), znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia płyt PREMIUM jest pokryta laminatem o strukturze zoptymalizowanej do przemysłu odzieżowego. Maksymalnie odporna na uderzenia, odpryski, ścieranie, oddziaływanie oleju oraz wilgoci. Boki zabezpieczone listwami ABS. Płyty TEXI PREMIUM nie zawierają szkodliwych składników.

Texi_0ne_NEO_6
Opis
Automatyczne obcinanie nici
tak
Oświetlenie LED
tak
Transport dolny ząbkowy
tak
Prędkość szycia
max 5000 wkłuć/min
Długość ściegu
max 5 mm
Centralne smarowanie
tak
System igieł
135x5
Wysokość podnoszenia stopki
do 13 mm
Automatyczne pozycjonowanie igły
tak
Zasilanie 230V/50 Hz
tak
Automatyczne ryglowanie
tak
Automatyczne podnoszenie stopki
tak
Do materiałów lekkich i średnio ciężkich
tak
Energooszczędny silnik AC Servo
tak
Moc silnika
550 Watt
Kompletny stół w komplecie
tak- wymiar blatu 105x50 cm
Gwarancja
1-rok
Pliki do pobrania

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła