TEXI CINQUE 35 N PREMIUM 5-nitkowy

3 799,00 zł
Brutto 1 dzień

 TEXI CINQUE 35 N PREMIUM Owerlok 2-igłowy / 5-nitkowy do cienkich i średnich materiałów. Model mechatroniczny: energooszczędny silnik AC Servo, skrzynka sterująca i włącznik wbudowane w główkę. Posiada pozycjonowanie igły. Idealnie nadaje się do atelier krawieckiego i punktów usługowych. Świetny do przemysłu, szybki i przyjazny dla użytkownika. TEXI CINQUE 35 N PREMIUM charakteryzuje się bardzo dużą maksymalną prędkością szycia - do 7000 ściegów na minutę. Właściwości szwu dla tego modelu to: długość ściegu do 5 mm, szerokość obrzucania 5 mm, całkowita szerokość ściegu 8 mm. Podnoszenie stopki do 6 mm. Maszyna posiada  centralny układ smarowania. Maszyna złożona i wyregulowana.

Ilość

Owerlok 2-igłowy / 5-nitkowy do cienkich i średnich materiałów. Model mechatroniczny: energooszczędny silnik AC Servo, skrzynka sterująca i włącznik wbudowane w główkę.Idealnie nadaje się do atelier krawieckiego i punktów usługowych. Świetny do przemysłu, szybki i przyjazny dla użytkownika.

Dzięki wbudowanemu silnikowi pracuje jeszcze ciszej i bez niekorzystnych wibracji. Wyposażony seryjnie w energooszczędne oświetlenie pola pracy LED.

Specyfikacja techniczna:

- do szycia lekkich i średnich materiałów

- maksymalna prędkość szycia 7000 ściegów/min

- transport różnicowy

- bezpośredni napęd igielnicy

- rozstaw igieł 3 mm

- całkowita szerokość obrzucania 8 mm

- długość ściegu do 5 mm

- wbudowany, energooszczędny silnik AC SERVO, napięcie 220-240V,

- 70% oszczędności energii

- cicha praca, zminimalizowane wibracje

- energooszczędne oświetlenie pola pracy LED

- centralne smarowanie

- system igieł B-27 

TEXI CINQUE posiada  1 rok pełnej gwarancji.

STAND TEXI PREMIUM SILVER - stalowa, stabilna i trwała podstawa z regulowaną wysokością, malowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006, dopasowany do kolorystyki krzeseł dla szwaczki serii Ergolinia. Zestaw z dwoma pedałami szerokim i wąskim.

TABLE TOP TQC T TEXI PREMIUM - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z brzozowej sklejki (30 warstw), znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia płyt PREMIUM jest pokryta laminatem o strukturze zoptymalizowanej do przemysłu odzieżowego. Maksymalnie odporna na uderzenia, odpryski, ścieranie, oddziaływanie oleju oraz wilgoci. Boki zabezpieczone listwami ABS. Odchylany front blatu ułatwiający dostęp do główki maszyny.

Standardem TEXI jest wersja "wpuszczana" owerloka, montowana na podblacie z 22 warstwowej, wysokogatunkowym sklejki o grubości 28 mm, która zapewnia dużą stabilność maszyny (unikalne, najlepsze rozwiązanie). Na życzenie możliwy również montaż owerloków na blacie. Płyty TEXI PREMIUM nie zawierają szkodliwych składników. Ciesz się ciszą, oszczędzaj energię.

Maszyna kompletna i złożona. 

TEXI CINQUE 35 n PREMIUM
Opis
Oświetlenie LED
tak
Ilość nitek
5
Transport różnicowy
tak
Prędkość szycia
6000 ściegów/min.
System igieł
B-27
Wysokość podnoszenia stopki
6 mm
Rozstaw igieł owerloka
3 mm
Do materiałów lekkich i średnio ciężkich
tak
Gwarancja
1 rok
Szerokość obrzucania
5 mm
Silnik AC Servo wbudowany w główkę
tak
Całkowita szerokość ściegu
8 mm

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła