TEXI QUATTRO 24 N 4-nitkowy PREMIUM

3 599,00 zł
Brutto 1 dzień

TEXI QUATTRO 24 N PREMIUMto uniwersalny 2-igłowy, 4-nitkowy owerlok z automatycznym pozycjonowaniem igieł i transportem dolnym różnicowym. Maszyna  z nowej serii TEXI NEO. W owerloku TEXI QUATTRO 24 N PREMIUM wykorzystano nowoczesny silnik AC SERVO, który pozwala oszczędzić do 70% energii w porównaniu z silnikami sprzęgłowymi. Zintegrowana budowa - silnik, napęd igielnicy i sterowanie wbudowane w główkę - gwarantuje cichą pracę bez wibracji. Model TEXI QUATTRO 24 N PREMIUM jest wyposażony w panel sterujący dający szybki dostęp do parametrów szycia. Komfortową pracę zapewnia precyzyjne oświetlenie pola pracy LED. 

Ilość

Owerlok 2-igłowy / 4-nitkowy do cienkich i średnich materiałów. Model mechatroniczny: energooszczędny silnik AC Servo, skrzynka sterująca i włącznik wbudowane w główkę. Idealnie nadaje się do atelier krawieckiego i punktów usługowych. Świetny do przemysłu, szybki i przyjazny dla użytkownika.

Dzięki wbudowanemu silnikowi pracuje jeszcze ciszej i bez niekorzystnych wibracji. Wyposażony seryjnie w energooszczędne oświetlenie pola pracy LED.

Specyfikacja techniczna:

- do szycia lekkich i średnich materiałów

- maksymalna prędkość szycia 7000 ściegów/min

- transport różnicowy

- bezpośredni napęd igielnicy

- rozstaw igieł 2 mm

- całkowita szerokość obrzucania 6 mm

- długość ściegu do 4 mm

- wbudowany, energooszczędny silnik AC SERVO, napięcie 220-240V,

- 70% oszczędności energii

- cicha praca, zminimalizowane wibracje

- energooszczędne oświetlenie pola pracy LED

- centralne smarowanie

- system igieł B-27 

TEXI  QUATTRO N 241 PREMIUM to  1 rok pełnej gwarancji.

STAND TEXI PREMIUM SILVER - stalowa, stabilna i trwała podstawa z regulowaną wysokością, malowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006, dopasowany do kolorystyki krzeseł dla szwaczki serii Ergolinia. Zestaw z dwoma pedałami szerokim i wąskim.

TABLE TOP TQC T TEXI PREMIUM - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z brzozowej sklejki (30 warstw), znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia płyt PREMIUM jest pokryta laminatem o strukturze zoptymalizowanej do przemysłu odzieżowego. Maksymalnie odporna na uderzenia, odpryski, ścieranie, oddziaływanie oleju oraz wilgoci. Boki zabezpieczone listwami ABS. Odchylany front blatu ułatwiający dostęp do główki maszyny.

Standardem TEXI jest wersja "wpuszczana" owerloka, montowana na podblacie z 30 warstwowej, wysokogatunkowym sklejki o grubości 28 mm, która zapewnia dużą stabilność maszyny (unikalne, najlepsze rozwiązanie). Na życzenie możliwy również montaż owerloków na blacie. Płyty TEXI PREMIUM nie zawierają szkodliwych składników. Ciesz się ciszą, oszczędzaj energię.

Maszyna kompletna i złożona. 

TEXI QUATTRO 24 N PREMIUM
Opis
Oświetlenie LED
tak
Ilość nitek
4
Transport różnicowy
tak
Prędkość szycia
7000 ściegów/min.
System igieł
B-27
Wysokość podnoszenia stopki
6 mm
Rozstaw igieł owerloka
2 mm
Do materiałów lekkich i średnio ciężkich
tak
Moc silnika
550 Watt
Gwarancja
1 rok
Szerokość obrzucania
6 mm
Silnik AC Servo wbudowany w główkę
tak
Całkowita szerokość ściegu
6 mm

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła