COMEL Futura RC5 Comel Prasowanie Wiking Polska - 1

COMEL Futura RC5

4 399,00 zł

3 576,42 zł netto

Najniższa cena od 30 dni: 4 399,00 zł

Brutto 1 dzień

Profesjonalny stół prasowalniczy z generatorem pary, żelazkiem Comel Futura RC5

Profesjonalny zestaw do prasowania Comel Futura RC5 to prostokątny kształt powierzchni do prasowania o wymiarach 62 x 115 cm. W skłąd zestawu wchodzi deska do prasowania z podgrzewanym blatem i odsysaniem pary; generator pary o pojemności 5 litrów z żelazkiem Comel i stopa teflonowa. Stół posiada regulację temperatury powierzchni w zakresie od 0 do 90ºC. Istnieje także możliwość zamontowania prasulca, który można dokupić. Comel Futura RC5 jest deską do prasowania przeznaczoną do profesjonalnego zastosowania. Praca na pojedynczym napełnieniu generatora to około 4 godziny ciągłego prasowania. Zestaw Comel doskonale sprawdzi się w pracy przemysłowej, gdzie wymagana jest wysoka wydajność..

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Ilość
W celu potwierdzenia ceny, prosimy o kontakt przed zakupem!

Kup na raty 0% - kliknij na wybrany przycisk poniżej, aby sprawdzić raty w kalkulatorze

Zapoznaj się z rządowym programem "Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie"

Profesjonalny stół prasowalniczy z generatorem pary, żelazkiem Comel Futura RC5

Profesjonalny zestaw do prasowania Comel Futura RC5 to prostokątny kształt powierzchni do prasowania o wymiarach 62 x 115 cm. W skłąd zestawu wchodzi deska do prasowania z podgrzewanym blatem i odsysaniem pary; generator pary o pojemności 5 litrów z żelazkiem Comel i stopa teflonowa. Stół posiada regulację temperatury powierzchni w zakresie od 0 do 90ºC. Istnieje także możliwość zamontowania prasulca, który można dokupić. Comel Futura RC5 jest deską do prasowania przeznaczoną do profesjonalnego zastosowania. Praca na pojedynczym napełnieniu generatora to około 4 godziny ciągłego prasowania. Zestaw Comel doskonale sprawdzi się w pracy przemysłowej, gdzie wymagana jest wysoka wydajność.

Comel Futura RC5 - podgrzewanie blatu, odsysanie pary 

Futura RC5 jest systemem do profesjonalnego prasowania przy użyciu nowoczesnych technologii. Posiada podgrzewaną powierzchnię w kształcie prostokątnym (62 x 115 cm) z możliwością regulacji temperatury blatu i wydajny system odsysania pary oraz profesjonalne żelazko Comel.

Przejrzysty panel sterujący

Na generatorze pary znajduje się przejrzysty panel sterowania a na nim przełączniki z kontrolkami świetlnymi do włączania i wyłączania wytwornicy i żelazka, manometr umożliwiający kontrolę poziomu ciśnienia pary, kontrolki sygnalizujące gotowość do pracy i potrzebę uzupełnienia wody oraz regulator sterowania temperaturą powierzchni deski w zakresie 0-90º C.

Żelazko Comel

W skład systemu do prasowania RC5 wchodzi profesjonalne, przemysłowe Comel AKN.

Do użytku profesjonalnego

Generatory pary Comel to urządzenia pół-przemysłowe. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i profesjonalnym parametrom mogą być stosowane w pracowniach krawieckich, pralniach czy hotelach.

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 2-letnią  gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).

Wyposażenie standardowe według instrukcji.

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Comel_FuturaRC5
Opis
Wymiar deski do prasowania
40x106 cm
Moc deski do prasowania
600 Watt
Moc odsysania z powierzchni deski
120 Watt
Pojemność zbiornika na wodę
3,8 l
Nierdzewny pojemnik na wodę
tak
Elektrozawór z regulacją ilości pary
tak
Zawór bezpieczeństwa
tak
Termostat zabezpieczający
tak
Kontrolka braku wody
tak
Podkładka silikonowa pod żelazko
tak
Moc żelazka
850 Watt
Ciśnienie pary
2,8 bara ( maksymalne 5 barów)
Waga
50 kg
Prasulec w zestawie
tak
Wymiary po rozłożeniu
dł-szer-wys: 145 x 62 x 98 cm
Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła