COMEL MAXI C5 Z ŻELAZKIEM Comel Prasowanie Wiking Polska - 1

COMEL MAXI C5 z żelaskiem

4 899,00 zł

3 982,93 zł netto

Najniższa cena od 30 dni: 4 899,00 zł

Brutto 1 dzień

Profesjonalny stół prasowalniczy z wytwornicą pary i żelazkiem COMEL MAXI C5 

System przemysłowego prasowania COMEL MAXI C5 to stół prasowalniczy z powiększoną do 5 litrów wytwornicą pary. Przemysłowy zestaw do prasowania posiada na swoim wyposażeniu zintegrowaną wytwornicę pary o pojemności kotła 5 litrów. Blat stołu wyposażony jest w system odsysania pary (uruchamiany nogą). Blat jest podgrzewany (temperaturę stołu regulujemy pokrętłem - max 90°C). W komplecie ze stołem prasowalniczym znajduje się profesjonalne żelazko krawieckie (przemysłowe) o mocy 850W, a także dedykowana do niego stopa teflonowa. Żelazko posiada własny termostat do regulowania temperatury oraz przycisk wyrzutu pary. Zestaw idealnie nadaje się do zastosowań pół-przemysłowych. 

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Ilość
W celu potwierdzenia ceny, prosimy o kontakt przed zakupem!

Kup na raty 0% - kliknij na wybrany przycisk poniżej, aby sprawdzić raty w kalkulatorze

Zapoznaj się z rządowym programem "Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie"

Profesjonalny stół prasowalniczy z wytwornicą pary i żelazkiem COMEL MAXI C5 

System przemysłowego prasowania COMEL MAXI C5 to stół prasowalniczy z powiększoną do 5 litrów wytwornicą pary. Przemysłowy zestaw do prasowania posiada na swoim wyposażeniu zintegrowaną wytwornicę pary o pojemności kotła 5 litrów. Blat stołu wyposażony jest w system odsysania pary (uruchamiany nogą). Blat jest podgrzewany (temperaturę stołu regulujemy pokrętłem - max 90°C). W komplecie ze stołem prasowalniczym znajduje się profesjonalne żelazko krawieckie (przemysłowe) o mocy 850W, a także dedykowana do niego stopa teflonowa. Żelazko posiada własny termostat do regulowania temperatury oraz przycisk wyrzutu pary. Zestaw idealnie nadaje się do zastosowań pół-przemysłowych. 

COMEL MAXI C5 - podgrzewanie blatu, odsysanie pary 

Comel to systemem do profesjonalnego prasowania przy użyciu nowoczesnych technik. Posiada podgrzewaną powierzchnię z możliwością regulacji temperatury blatu, nadmuch i wydajny system odsysania pary oraz profesjonalne żelazko Comel AKN.

Comel MAXI C5 - podgrzewanie blatu, odsysanie pary 

Futura RC5 jest systemem do profesjonalnego prasowania przy użyciu nowoczesnych technologii. Posiada podgrzewaną powierzchnię w kształcie prostokątnym (62 x 115 cm) z możliwością regulacji temperatury blatu i wydajny system odsysania pary oraz profesjonalne żelazko Comel.

Przejrzysty panel sterujący

Na generatorze pary znajduje się przejrzysty panel sterowania a na nim przełączniki z kontrolkami świetlnymi do włączania i wyłączania wytwornicy i żelazka, manometr umożliwiający kontrolę poziomu ciśnienia pary, kontrolki sygnalizujące gotowość do pracy i potrzebę uzupełnienia wody oraz regulator sterowania temperaturą powierzchni deski w zakresie 0-90º C.

Żelazko Comel

W skład systemu do prasowania RC5 wchodzi profesjonalne, przemysłowe Comel AKN.

Do użytku profesjonalnego

Generatory pary Comel to urządzenia pół-przemysłowe. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i profesjonalnym parametrom mogą być stosowane w pracowniach krawieckich, pralniach czy hotelach.

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 2-letnią  gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).

Wyposażenie standardowe według instrukcji.

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Comel_Maxi_c5
Opis
Wymiar deski do prasowania
40x136 cm
Moc deski do prasowania
600 Watt
Moc odsysania z powierzchni deski
120 Watt
Pojemność zbiornika na wodę
5,0 l
Nierdzewny pojemnik na wodę
tak
Elektrozawór z regulacją ilości pary
tak
Zawór bezpieczeństwa
tak
Termostat zabezpieczający
tak
Kontrolka braku wody
tak
Zawór odmulajacy
tak
Podkładka silikonowa pod żelazko
tak
Moc żelazka
850 Watt
Ciśnienie pary
2,5 bara ( maksymalne 5 barów)
Waga
43 kg
Wymiary po rozłożeniu
dł-szer-wys: 135 x 40 x 86 cm
Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła