<

ZESTAW STOPEK DO GRITZNER 788

Producent:

Ten produkt nie jest już w magazynie

175,00 zł brutto.

Dodaj do porównania

Zestaw 5 dodatkowych stopek do owerlocka Gritzner 788:

TB-108

Stopka do ściegu krytego

Z jej pomocą wykonasz perfekcyjne podwinięcie sukienki czy spodni zupełnie niewidoczne ze strony prawej. Stopka ta zawsze jest przydatna w twojej pracy. Każde podwinięcia koszuli ,sukienki ,spódnicy ,firanki czy zasłony musi być wykonane przy użyciu tej stopki.

 

TB-111
Stopka do naszywania koralików 

Stopka gładko prowadzi koraliki i perełki w specjalnym rowku na jej spodniej stronie, dla ich łatwiejszego naszycia. Możesz ozdobić swoją bluzkę lub koszulę. Naszyte perły dodadzą blasku twojej kreacji.

 

TB-112
Stopka do wszywania gumki

Stopka prowadzi i napina gumkę (o szerokości 6-12mm) podczas jej naszywania na materiał. Doskonała do odzieży sportowej, bielizny i innych technik wszywania gumki. Wszywanie gumki nigdy nie był tak łatwe. Szybko i sprawnie wszyjesz  każdą gumkę.

 

TB-113
Stopka do szywania sznurka

Przeznaczona do wszywania sznurka w szew lub brzegi odzieży. Sznurek wszywany jest pomiędzy dwie warstwy materiału w jednej operacji. Rowek na spodzie stopki pomaga prowadzić sznurek. Stopka ułatwia i przyspiesza obszycie sznurka materiałem i wszycie go w szew.

 

TB-114
Stopka do marszczenia

Przeznaczona do marszczenia materiału i połączenia go z materiałem który nie został zmarszczony w jednej operacji. Idealna np. do szycia firanek. Bez tej stopki nie wykorzystasz w pełni możliwości maszyny. Materiał ładnie się układa i efekt końcowy sam cię zaskoczy.

Oceń produkt

ZESTAW STOPEK DO GRITZNER 788

ZESTAW STOPEK DO GRITZNER 788

Top