• Nowy

Maszyna do szycia Redstar R07

399,00 zł
Brutto 1 dzień

Maszyna do szycia Redstar R07 posiada funkcje ściegowe (13 rodzajów) które będą Ci przydatne i pozwolą rozwijać pasję szycia

Szycie ściegiem, krytym czy obszywanie dziurek nigdy nie było tak łatwe i proste. Do tego dwa piękne hafty do ozdabiania czy wykańczania brzegów materiału.  Komfortowa obsługa, szybkie zatrzaskowe mocowaniu stopek ale również mocna metalowa konstrukcja to zalety które dla wielu będą satysfakcjonujące. Najważniejszą jest jednak znakomity stosunek niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości wykonania. Maszyna posiada 5 lat gwarancji.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Proste wybieranie ściegów

Szybki i łatwy wybór ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru. Olbrzymia wygoda pracy.

Zatrzaskowe mocowanie stopek

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi automatyczny „zatrzask” i stopka jest gotowa do użytku.

Wolne ramię

Dzięki wolnemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy. Możemy więc założyć i naprawić rękaw czy nogawkę spodni.

Metalowe podzespoły

Części oraz rama maszyny są wykonane ze stali. Wysoka jakość wykonania!

Oświetlenie LED-owe

Maszyna posiada nowoczesne oświetlenie lampami LED.

Wygodny nóż w obudowie

W obudowie znajdzimy nóż do obcinania nici. Nie potrzeba nożyczek.

Szycie wstecz

Możliwość szycia to zawiązanie ściegów i zabezpieczenie ich przed pruciem.

Pięć lat gwarancji

Maszyna objęta jest pięcioletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio bezpłatnie do miejsca zamieszkania.

RR07
5 Przedmioty

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła