Pfaff Performace ICON


21 999,00 zł
Brutto

Maszyna do szycia Pfaff Performance Icon - symbol nowoczesności i profesjonalizmu XXI w.

Maszyna do szycia Pfaff Performance Icon powoduje, że praca zapewnia nieopisaną frajdę. Perfekcyjnie łączy innowacje ze sprawdzonymi rozwiązaniami projektowymi, tworząc model idealny. Do dyspozycji użytkowników oferuje dziesięciocalowy ekran, możliwość połączenia z siecią przez wifi, prywatną chmurę MySewnet i 120 animowanych, ilustrowanych filmów do pomocy. Technologia ActiveStitch umożliwia szycie nawet najtrudniejszymi nićmi, bez względu na rodzaj obrabianego materiału. Dostęp do 522 unikalnych ściegów sprawia, że maszyna do szycia Pfaff Performance Icon pozwala realizować niepowtarzalne i spersonalizowane projekty. Na aurę nowoczesności otaczającą to niezawodne urządzenie wpływa również obecność udoskonalonego systemu IDT.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ulepszony oryginalny IDT ™ System

Zintegrowany, najnowszy System podwójnego transportu od firmy PFAFF® precyzyjnie podaje wszystkie rodzaje tkanin od góry i od dołu, co zapewnia idealne szycie za każdym razem. Ma własne źródło zasilania dla większej kontroli, a wbudowany czujnik poinformuje Cię, kiedy go aktywować lub dezaktywować!

Olbrzymia powierzchnia pracy

Nowy Pfaff Performance ICON posiada największą na rynku, stworzoną przez inżynierów powierzchnię szycia zwiększoną aż o 69%, 12.2” (310mm) szerokość and 5.51” (140mm) wysokość. Wysokość głowicy szyjącej została zwiększona do 3” (76.2mm) co pozwala na lepszą widoczność przy pracy i swobodę dla Twoich rąk.

Bezprecedensowy projekt oświetlenia

Innowacyjna technologia oświetlenia zapewnia najbardziej równomierne oświetlenie powierzchni roboczej. Dody LED są idealnie położone w wybranych, najkorzystniejszych punktach, aby wyeliminować wszelkie cienie męczące oczy.

W pełni automatyczny nawlekacz igły

Nasz najbardziej zaawansowany automat do nawlekania igły w maszynach do szycia PFAFF® to niezrównana szybkość i komfort. Naciskasz przycisk ...i już! Nowy teleskopowy stojak na nici pozwala na założenie dużych szpul Twoich ulubionych nici.

Największy ekran dotykowy o wielkości tabletu

Duży interaktywny ekran dotykowy (10.1”/257mm), fullcolor z kątem widzenia 180 stopni z największym ekranem na rynku, dużym jak smartphone czy tablet. Graficzny interfejs jest specjalnie zaprojektowany według uwag i potrzeb użytkowników.

Moc, stabilności i precyzja.

Konstrukcja podstawy maszyny do szycia redukuje wibracje, zapewniając moc i stabilność, których potrzebujesz, aby uzyskać jak najbardziej precyzyjne wyniki pracy. Moc wkłucia igły jest prawie dwukrotnie większa niż w poprzednich modelach, a szycie ciężkich tkanin nigdy nie było tak łatwe.

Kompleksowa łączność z WiFi i chmurą mySewnet ™

Chmura mySewnet ™ z możliwością przechowywania i automatycznymi aktualizacjami oprogramowania za pośrednictwem Wi-Fi. Po podłączeniu do bezpłatnej aplikacji PFAFF® CreatorCue ™ otrzymujesz instrukcje szycia krok po kroku i samouczki z Centrum pomocy. Można je oglądać gdziekolwiek jesteś. Każdy krok synchronizuje się automatycznie między aplikacją a urządzeniem za pośrednictwem chmury mySewnet ™. Ściegi można ładować z aplikacji do urządzenia.

Innowacyjne i eksluzywne techniki ściegów

Poznaj unikalne, zaawansowane techniki ściegów: ściegi pływające, ściegi promienne, ściegi jedno-, dwu- i potrójnie wstążkowe, ściegi koronkowe i ściegi do układania w celu uzyskania wyrafinowanego projektu.

Dzielimy się wiedzą

Wspólna wiedza obejmuje Centrum pomocy oraz podręcznik użytkownika. Naszym celem jest wspieranie osób które stawiają pierwsze kroki w sztuce szycia. Nasze Centrum pomocy zawiera ponad 50 animowanych lub ilustrowanych interaktywnych przewodników "krok po kroku" do pomocy i wsparcia niezliczonych projektów.

Technologia ActivStitch ™

Nowa rewolucyjna technologia. Dzięki trzem patentom ta rewolucyjna technologia zapewnia precyzyjne, wspaniałe rezultaty nawet w przypadku szycia za pomocą trudnych czy nowatorskich nici, takich jak nici metalizowane. Czujniki mierzą grubość tkaniny, aby regulować ilość nici potrzebną do uzyskania idealnego ściegu i optymalnego naprężenia. Wyniki są idealne po obu stronach tkaniny.

Ulepszona konstrukcja ząbków

Dzięki nowej konstrukcji ząbków z 8 segmentami, przesuw materiału jest idealny a szycie profesjonalne. Segmenty dodane z przodu przed igłą dają zwiększoną kontrolę szycia.

Czujniki zerwania nitki górnej i dolnej

Ostrzega Cię, gdy ilość nici w szpulce jest niska lub nitka się zerwała.

Automat do obcinania nici

Automatycznie obcinanie górnej i dolnej nitki i jednocześnie przeciągnięcie jej na spodnią stronę materiału.

Pływające ściegi

Dzięki tej wyjątkowej technice ściegów możesz tworzyć ozdoby do swojego projektu za pomocą ściegów, które wyglądają, jakby unosiły się na wierzchu tkaniny, bez żadnych połączeń między nimi, dając unikalny efekt projektów sztych ręcznie.

Piękne ściegi radialne

Szyj łatwo ozdobnymi ściegami wzdłuż zakrzywionych linii. Promienne ściegi będą rozłożone równomiernie wzdłuż dowolnej krzywej.

Koronkowe ściegi brzegowe

Twórz delikatne koronki z nitkami, które wyglądają tak, jakby były uszyte ręcznie.

Ściegi potrójne, podwójne i pojedyncze wstążkowe

Dodaj elementy przestrzenne do swojego projektu za pomocą pięknych ściegów wstążkowych. Dzięki tej opatentowanej technice wąskie wstążki i wykończenia są wplecione w te specjalne ściegi podczas szycia.

Funkcja nowego kreatora ściegów Stitch Creator ™

Twórz nowe ściegi 9 mm lub edytuj wbudowane ściegi dla nieograniczonej kreatywności.

Ściegi Dwukolorowe Stosowe

Szyj piękne ściegi ozdobne w dwóch kolorach. Ściegi układające się w stos składają się z par ściegów które są przeznaczone do zszywania jeden na drugim.

Ponad 500 ściegów

Oprócz naszych specjalistycznych technik szycia, otrzymujesz szeroką gamę ściegów, w tym ściegi ozdobne 9 mm i ściegi Maxi o szerokości do 52 mm. Otrzymamy także 6 rodzajów czcionek do łączenia w sekwencje oraz kolejne 2 wyszywania monogramów, które ułatwią spersonalizowanie twoich projektów.

Dziurka Sensormatic

Dziurka na wymiar guzika jest wykonywana automatycznie z pomocą specjalnej stopki Sensormatic. Obydwie kolumny dziurki są wykonywane w tym samum kierunku co daje idealną i powtarzalną jakość wykonanej dziurki.

Większa prędkość pracy

Maksymalna prędkość pracy do 1050 ściegów na minutę.

Elektroniczna dźwignia kolanowa

Ergonomiczna dźwignia sterowana kolanem podnosi stopkę komfortowo i łatwo, dzięki czemu Twoje ręce są wolne.

Automatyczne podnoszenie stopki.

Natychmiast podnosi stopkę, gdy igła jest ustawiona w pozycji stop lub na końcu ściegu po obcięciu nitek.

Długa gwarancja 5-lat!

Maszyna objęta jest pięcioletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie

Wyposażenie standardowe według instrukcji. 

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria" 

PPI
Opis
Automatyczne obszywanie dziurki
tak-9 rodzajów dziurek w systemie Sensormatic
Automatyczny nawlekacz igły
tak- pierwszy zupełnie automatyczny
Automatyczne obcinanie nici
tak
Duża przestrzeń robocza
tak-aż 310 mm po prawej stronie igły i 140 mm wysokości
Dźwignia kolanowa
tak-elektroniczna
Kolorowy Ekran Dotykowy
tak- aż 10,1 cala/257 mm, kąt widzenia 190 st.
Liczba programów ściegowych
522
Możliwość szycia podwójną igłą
tak
Odbicie lustrzane w pionie
tak
Odbicie lustrzane w poziomie
tak
Przycisk start/stop
tak
Rodzaj chwytacza
rotacyjny
Specjalne sensorowa płytka tylko do ściegu prostego
tak
Ściegi do taperowania
tak
Dokładne Pozycjonowanie wzoru
tak
Elektroniczna regulacja siły wkłucia igły
tak- uderzenie pulsacyjne aż 150 Nw
Połączenie WiFi z Internetem
tak
Oświetlenie LED wysokiej jakości
tak
Górny transport górny IDT
tak-z własnym źródełm zasilania
Unikalne ściegi "wstążkowe"
tak
Ekskluzywny Kreator Ściegów
tak
Automatyczne podnoszenie stopki
tak
Zatrzymywanie igły w pozycji Góra/Dół
tak
Czujnik zerwania nitki
tak
Ściegi pływające
tak
Restart ściegu
tak
Ilość haftowanych czcionek
6 rodzajów +2 do monogramów
Chmura mySewnet
tak
Wysięgnik teleskopowy
tak
Centrum pomocy
tak-50 animowanych przwodników
Technologia ActiveStitch
tak
Drugi silnik do nawijania szpulek
tak
Ulepszona konstrukcja zabków
tak
Ściegi promienne
tak
Koronkowe sciegi brzegowe
tak
Ściegi stosowe dwukolorowe
tak
Zabezpieczenie przy szyciu ściegiem prostym
tak
Pliki do pobrania

Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła