Maszyny przeznaczone do szycia i haftu, czyli tak zwane hafciarki, są przykładem sprzętu przydatnego w codziennym życiu. Różnorodność urządzeń znajdujących się w ofercie naszego sklepu nie ułatwia wyboru, ale sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Niezawodna maszyna do haftu pozwala na bezproblemowe wyhaftowanie swojego wzoru na różnego rodzaju materiałach. Dzięki temu można zaoferować swoim klientom odzież z wyjątkowymi zdobieniami lub uatrakcyjnić własną garderobę. Wysokiej jakości hafciarki wyręczają nas w wielu czynnościach z zakresu szycia i haftowania ze względu na szereg innowacyjnych funkcji, takich jak ekrany LCD do sterowania przez Internet.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Hafciarki przemysłowe i domowe

Na rynku dostępne są hafciarki do zastosowań przemysłowych i domowych. Te pierwsze to zaawansowane urządzenia o dużej wydajności, które są przystosowane do intensywnej eksploatacji. Mają niezwykle dużą prędkość pracy, mogą pracować w systemie wielozmianowym. Są wyposażone w takie funkcje jak automatyczny zmieniacz kolorów nici i obcinanie nici czy port USB. Do użytku domowego wystarczą kompaktowe modele, których funkcjonalność idzie w parze z wysoką jakością. Są to też znakomite maszyny do szycia wyposażone w wiele funkcji szyjących. Posiadają wiele różnorodnych ściegów i rodzajów dziurek, możliwość transferu plików przez USB, czy ekrany dotykowe. Są dostępne w kilku rozmiarach i stopniach zaawansowania.

Nasza oferta hafciarek

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości hafciarki przydatne w zdobieniu odzieży i tekstyliów. Są doskonałe do szycia i haftowania, a zakres ich możliwości zależy przede wszystkim od wybranego modelu. Proponujemy produkty w szerokim zakresie cenowym, dedykowane firmom i klientom indywidualnym. To propozycje najbardziej znanych i cenionych marek — Husqvarna-Viking, Pfaff, Ricoma, Redstar. Cechuje je zastosowanie innowacyjnych technologii oraz zaawansowane możliwości. Nawet podstawowe, tańsze modele są intuicyjne w obsłudze, a dzięki ekranom dotykowym i portom USB bardzo nowoczesne. Przedstawiamy produkty zarówno dla początkujących, jak również dla zaawansowanych. Dzięki wbudowanym poradnikom filmowym, automatycznym ustawieniem parametrów ściegów czy elektronicznym naprężeniem nici, amatorzy bez problemu poradzą sobie z obsługą hafciarek.

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła