Najnowocześniejsze maszyny haftujące

Dostępne w ofercie hafciarki Firmy Bernina, są przykładem sprzętu przydatnego w codziennym życiu. Różnorodność urządzeń znajdujących się w naszym sklepie może nie ułatwia wyboru, ale na pewno sprawia, że każdy może znaleźć u nas coś dla siebie. Niezawodna maszyna do haftu komputerowego pozwala na bezproblemowe wyhaftowanie swojego wzoru na różnego rodzaju materiałach. Dzięki temu można zaoferować swoim klientom odzież z wyjątkowymi zdobieniami lub uatrakcyjnić własną garderobę. Wysokiej jakości hafciarki wyręczają nas w wielu czynnościach z zakresu szycia i haftowania ze względu na szereg innowacyjnych funkcji, takich jak ekrany LCD do sterowania przez Internet.

Hafciarki przemysłowe i domowe

Na rynku dostępne są hafciarki do zastosowań przemysłowych i domowych. Te pierwsze to zaawansowane urządzenia o dużej wydajności, które są przystosowane do intensywnej eksploatacji. Mają niezwykle dużą prędkość pracy, mogą pracować w systemie wielozmianowym. Są wyposażone w takie funkcje jak automatyczny zmieniacz kolorów nici i obcinanie nici czy port USB. Do użytku domowego wystarczą kompaktowe modele, których funkcjonalność idzie w parze z wysoką jakością. Są to też znakomite maszyny do szycia wyposażone w wiele funkcji szyjących. Posiadają wiele różnorodnych ściegów i rodzajów dziurek, możliwość transferu plików przez USB, czy ekrany dotykowe. Są dostępne w kilku rozmiarach i stopniach zaawansowania.

Nasza oferta hafciarek

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości hafciarki przydatne w zdobieniu odzieży i tekstyliów. Są doskonałe do szycia i haftowania, a zakres ich możliwości zależy przede wszystkim od wybranego modelu. Proponujemy produkty w szerokim zakresie cenowym, dedykowane firmom i klientom indywidualnym. To propozycje najbardziej znanych i cenionych marek — Veritas, Bernina, Gritzner, Redstar. Cechuje je zastosowanie innowacyjnych technologii oraz zaawansowane możliwości. Nawet podstawowe, tańsze modele są intuicyjne w obsłudze, a dzięki ekranom dotykowym i portom USB bardzo nowoczesne. Przedstawiamy produkty zarówno dla początkujących, jak również dla zaawansowanych. Dzięki wbudowanym poradnikom filmowym, automatycznym ustawieniem parametrów ściegów czy elektronicznym naprężeniem nici, amatorzy bez problemu poradzą sobie z obsługą hafciarek.

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła