Elektroniczna maszyna do szycia

Komputerowe maszyny do szycia to najnowocześniejsza i najbardziej innowacyjna grupa maszyn topowych producentów, takich jak Bernina, Veritas czy Restar. Użytkowanie takich urządzeń jest proste i wyjątkowo komfortowe, ponieważ posiadają one szereg funkcji, setki rodzajów ściegów oraz wyświetlacze lub ekrany LCD. Do zalet elektronicznych maszyn do szycia należy również praca bez konieczności korzystania z regulatora obrotów. Można je uruchamiać oraz wyłączać jednym przyciskiem. Tego rodzaju modele posiadają wiele ściegów ozdobnych i zestawy czcionek pozwalających na wyszywanie wyrazów, całych zadań lub imion. Każda dostępna w ofercie elektroniczna maszyna do szycia zawdzięcza swoją atrakcyjność staranności wykonania, korzystnej cenie oraz wygodnemu użytkowaniu. Wydłużona, pięcioletnia gwarancja potwierdza jakość i niezawodność tych urządzeń.

Zalety maszyn komputerowych

Maszyny komputerowe to najnowocześniejsza generacja urządzeń do szycia. Wykorzystują one innowacyjne technologie oraz są wyposażone w funkcje ułatwiające pracę. Ich cechą charakterystyczną są przede wszystkim ekrany dotykowe oraz wyświetlacze LED. Sprawiają, że szybko wybierzemy konkretny ścieg, jego parametry czy technikę szycia. Podnoszą komfort pracy! W maszynach komputerowych nie brak takich udoskonaleń jak setki wgranych zróżnicowanych ściegów czy dodatkowa regulacja prędkości szycia. To wszystko sprawia, że urządzenie pozwala realizować nawet bardziej zaawansowane projekty krawieckie, takie jak szycie dekoracyjne, pikowanie czy haftowanie krzyżykowe. Wyjątkową pomocą dla użytkownika jest również możliwość pracy bez potrzeby naciskania regulatora obrotów. Włączamy i zatrzymujemy maszynę jednym przyciskiem! Komfort pracy zapewnia automatyczny nawlekacz igły, w który wyposażone są nawet tańsze modele.

Nasza oferta elektrycznych maszyn do szycia

W naszej ofercie dostępne są elektroniczne maszyny do szycia renomowanych marek, takich jak Veritas, Bernina, Gritzner, Redstar. Obejrzyj nasze propozycje i znajdź elektroniczną maszynę do szycia dla siebie. Gwarantujemy, że wśród wielu produktów z tej kategorii znajdziesz taki, który będzie odpowiadał Ci pod względem funkcjonalności, rozmiaru oraz ceny. W asortymencie są modele wyposażone w dodatkowy stolik, który pozwala realizować duże projekty. Gustowny design to jeszcze jedna zaleta maszyn komputerowych, które kupisz w naszym sklepie internetowym.

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła