Witamy w Sklepie Internetowym Firmy Wiking Polska!

Przedmiotem działalności Firmy Wiking Polska Sp. z o.o. od 1989 roku jest sprzedaż domowych i przemysłowych maszyn do szycia, overlocków i hafciarek wielu renomowanych firm. Na rynku polskim reprezentujemy światowe marki Bernina, Veritas, Gritzner, Redstar oraz Ricoma. Oferujemy także produkty takich firm jak: Brother, Elna, Jack, Juki, Janome, Minerva, Singer.

Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie przy ulicy Wieniawskiego 62. Tutaj mamy wystawione i podłączone maszyny do szycia, owerloki i hafciarki. Można wypróbować, przeszyć i dokonać wyboru najlepszej dla każdego! 

Proponowane przez nas produkty są objęte długą 5-letnią gwarancją „drzwi do drzwi”! Produkty marki Bernina to  7-lat gwarancji!

Sprzedawane przez nas produkty są dostępne na terenie całej Polski w sklepach specjalistycznych i dobrych sklepach AGD. W każdym współpracującym z nami sklepie znajdziecie Państwo fachową obsługę i pomoc w wyborze najlepszego modelu maszyny czy hafciarki.

Często zakup maszyny do szycia czy hafciarki to dopiero pierwszy krok. W świecie dodatkowych stopek dopiero zaczyna się odkrywać całą przyjemność szycia. W naszym sklepie znajdziecie Państwo akcesoria i części zamienne do maszyn do szycia renomowanych producentów np: Schmetz, Beissel, Redstar.

Zapraszamy do zakupu i kontaktu. Służymy fachową pomocą w wyborze!   

Ładowanie...