PŁATNOŚĆ I DOSTAWA

Maszyny do szycia sklep - hafciarki

5. Potwierdzenie Zamówienia

5.1. Każde zamówienie składane w Sklepie Internetowym musi być potwierdzone przez Kupującego-Nabywcę.
5.2. Potwierdzenie zamówienia dokonywane jest przez pracownika sklepu w ciągu 24 godzin roboczych od złożenia zamówienia telefonicznie lub pocztą elektroniczną.
5.3. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy Kupującego (np. błędnie podany numer telefonu) w ciągu 5 dni roboczych, zamówienie zostanie anulowane, a informacje usunięte z bazy danych.
5.4. Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawiania faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.
5.5. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży pomiędzy Sklepem Internetowym "www.maszynydoszycia.pl" a Nabywcą.

 

6. Formy Płatności

6.1. Zapłata za towar dokonywana jest:

  • za pobraniem (kurierowi przy odbiorze przesyłki),
  • przelewem na konto Sprzedawcy przed dostawą (firma Wiking Serwis wystawia fakturę pro-forma, na podstawie której Nabywca dokonuje wpłaty),
  • zakup na raty poprzez Santander Bank
  • przelew online za pomocą modułu PayNow
  • kartą kredytową za pomocą modułu PayNow

 

6.2. Z chwilą wpłynięcia należności na konto firmy Wiking Serwis towar zostaje wysłany wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT).

 

7. Termin Realizacji

7.1. Czas realizacji zamówienia jest zależny od dostępności produktu w naszym magazynie lub w magazynie producenta.
7.2. Czas realizacji jest to czas, który upływa od momentu przyjęcia zamówienia do chwili wysłania paczki. W przypadku płatności przelewem przed dostawą czas realizacji to 7 dni roboczych, w przypadku płatności za pobraniem czas realizacji wynosi 2 dni robocze.

7.3. W przypadku zamówień towarów aktualnie niedostępnych czas realizacji może ulec przedłużeniu nawet do kilkudziesięciu dni, ale Nabywca zostanie o tym poinformowany w momencie potwierdzania zamówienia.
7.4. Zamówienie złożone z kilku towarów realizowane jest po skompletowaniu całej wysyłki.

 

8. Dostawa Produktów

8.1. Dostawa produktów zamawianych w Sklepie Internetowym "www.maszynydoszycia.pl"  realizowana jest na terenie całego kraju oraz w obszarze Unii Europejskiej.
8.2. Koszt dostawy ponosi Nabywca. Koszt przesyłki doliczany jest do ceny towaru , podanej w Sklepie Internetowym .

Uwaga! Cena zakupu generowana przez sklep internetowy nie zawiera kosztów transportu.

 

8.3. Czas dostawy przesyłki wynosi 3 dni robocze.

8.4. O dokładnym terminie (dzień itp.) dostarczenia przesyłki (towaru) Nabywca jest informowany telefonicznie lub przez e-mail w momencie wysyłki towaru z naszego magazynu.

8.5.Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi zostać pisemnie pokwitowany przez Nabywcę. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem ,a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

8.6. Nabywca odbierając przedmiot zamówienia zobowiązany jest do sprawdzenia ,czy przesyłka nie posiada uszkodzeń mechanicznych, czy jest kompletna , a także czy jest zgodna z zamówieniem. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braków warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest dokonanie stosownej adnotacji na oryginale oraz kopii listu przewozowego , oraz potwierdzenie jej przez kuriera doręczającego przesyłkę.

 

9. Reklamacje i Gwarancje


9.1. Wszystkie produkty dostępne w Sklepie Internetowym "www.maszynydoszycia.pl"  są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta . Okres gwarancji i jej warunki określa Karta Gwarancyjna.
9.2. Jakiekolwiek problemy techniczne są rozwiązywane przez autoryzowane placówki serwisowe na terenie Polski , których adresy znajdują się w karcie gwarancyjnej lub stronie internetowej producenta lub importera.
9.3. Ewentualne uszkodzenia przesyłki powstałe podczas dostawy należy niezwłocznie zgłosić kurierowi przy dostawie , opisać na listach przewozowych oraz skontaktować się z handlowcami Sklepu Internetowego "www.maszynydoszycia.pl"  
9.4. Podstawą rozpatrzenia reklamacji jest przedstawienie listu przewozowego z adnotacjami o stwierdzonych uszkodzeniach z potwierdzeniem tych adnotacji przez kuriera.

 

10. Zwroty towaru

10.1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny ( Dz. U. z 2000 r. nr 22, poz.271) Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Ładowanie...