Hafciarka Bernina B790 Plus.

33 898,00 zł

27 559,35 zł netto

Najniższa cena od 30 dni: 27 999,00 zł

Brutto 1 dzień

Hafciarka i maszyna do szycia Bernina B790 Plus

Co sprawia, że hafciarka Bernina B790 Plus jest aż tak wyjątkowa? To przede wszystkim urządzenie skrojone na miarę XXI wieku przez szwajcarskich inżynierów – jest niezawodne, wygodne w użytkowaniu, praktyczne i nowoczesne, a doskonała jakości komponentów użytych do budowy , gwarantują mu długowieczność. Duże pole haftowania 400 x 210 mm, jest dobrze doświetlone( 30 punktów LED), co pozwala chronić wzrok oraz pracować dokładnie wtedy, gdy jest to potrzebne, niezależnie od warunków atmosferycznych. Nowoczesny chwytacz 9 Generacji Bernina Hook zapewnia równie precyzyjną i szybką (1000 wkł/min) pracę hafciarki.

Wbudowana w maszynę Bernina B790 Plus funkcja Pinpoint Placement usprawnia dokładne pozycjonowanie igieł, natomiast Endless Embroidery oferuje możliwość wykonywania długich wzorów. Opcja WordArt pozwala wyginać napisy w różne kształty.

Urządzenie korzysta z profesjonalnego oprogramowania Bernina DesignWorks Tool i zapewnia też możliwość korzystania z igieł wycinających. Do użytku dostępnych jest aż 18 wielowymiarowych czcionek hafciarskich, a także 332 tematycznie zróżnicowane hafty w pamięci hafciarki oraz 1352 rodzaje programów ściegowych. To wymarzona hafciarka i maszyna do szycia dla Ciebie.

Postaw na markę Bernina – zamieniaj swoje pomysły w rzeczywistość.

KORZYSTAJ Z 7-LETNIEJ GWARANCJI W SYSTEMIE "DRZWI DO DRZWI" ORAZ Z COROCZNYCH BEZPŁATNYCH PRZEGLĄDÓW GWARANCYJNYCH.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Ilość
Dostępne!

Kup na raty 0% - kliknij na wybrany przycisk poniżej, aby sprawdzić raty w kalkulatorze

Zapoznaj się z rządowym programem "Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie"

Zapraszamy do zapoznania się z kanałem Bernina - Filmy instruktażowe i krótkie klipy o maszynie:

https://www.youtube.com/watch?v=a0hx61Lz3sQ&list=PLfT1DJU1aElopC13o8AYSD88-qf63kYDu

FUNKCJE HAFTOWANIA

 Duże pole haftowania, aż 400 x 210 mm!

Maszyna i hafciarka Bernina B790 Plus posiada pole haftu 400 x 210 mm. Hafciarka posiada wbudowane tzw. wolne ramię, dlatego też możemy haftować na rękawkach, nogawkach czy też wąskiej odzieży niemowlęcej.

Nowoczesny chwytacz rotacyjny BERNINA HOOK 

W hafciarce zastosowano nowoczesny chwytacz rotacyjny 9 generacji BERNINA HOOK. Pozwala to na uzyskanie imponującej prędkości haftowania 1000 wkłuć/minutę. Dodatkowo pojemność szpulki jest o 70% większa niż przy tradycyjnym chwytaczu. BERNINA HOOK jest wykonany z wysokiej jakości materiałów

Duży kolorowy ekran dotykowy  7 cali

Maszyna i hafciarka Bernina B790 Plus posiada duży ekran dotykowy 7 cali, rozdzielczości HD i kątach widzenia 180 stopni, na którym wybieramy  funkcje, ściegi i ustawienia.

Programowane obcinanie ściegów przeskokowych

Maszyna do szycia i hafciarka Bernina B790 Plus obcina nitki łączące np. litery czy bloki kolorystyczne. Można ustawić długość odcinków obcinania nici  Nie trzeba tego robić ręcznie!

Funkcja optymalizacji gęstości haftu

Maszyna do szycia i hafciarka Bernina B790 Plus  posiada funkcję automatycznej optymalizacji gęstości haftu przed zapisem.

Funkcja automatycznego wykrywania wielkości tamborka

Maszyna do szycia i hafciarka Bernina B790 Plus  automatycznie wykrywa wielkość zakładanego tamborka.

Zestaw haftów 

W zestawie mamy, aż 332 tematycznie różnych haftów. Nieograniczone możliwości. Uwolnij swoją wyobraźnię!

18 czcionek hafciarskich

W zestawie, aż 18 wielowymiarowych czcionek do haftowania. Twórz i haftuj napisy i monogramy. Podpisuj swoje projekty.

Czujnik zerwania nitki górnej i braku w szpulce nitki dolnej

Maszyna do szycia i hafciarka Bernina B790 Plus posiada  czujnik zerwania nitki górnej oraz braku na szpulce nitki dolnej. 

Automatyczne Adaptacyjne Naprężenie Nici

BERNINA Adaptive Thread Tension, innowacja firmy BERNINA, zapewnia idealne naprężenie nici podczas szycia, aby osiągnąć doskonałą jakość ściegu po obu stronach tkaniny. Po ustawieniu naprężenia zgodnie z do użytej nici i tkaniny, BERNINA Adaptive Thread Tension będzie stale sprawdzać naprężenie nici, regulując je automatycznie w razie potrzeby.

Automatyczne obcinanie nici

Maszyna do szycia posiada funkcję automatycznego obcinania nici. Wystarczy wcisnąć przycisk i nici zostaną automatycznie obcięte.  Duży komfort pracy!

Automatyczny nawlekacz igły

Maszyna do szycia posiada automatyczny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, komfortowo działający. Bardzo potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

Solidna, wytrzymała konstrukcja

Wysoka, szwajcarska  jakość! Hafciarka jest duża ciężka, masywna i solidna. Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Posiada wzmocnioną konstrukcję "Heavy Duty" 

Wysoka prędkość pracy

Prędkość haftowania jak w hafciarkach przemysłowych, aż do 1000 wkłuć na minutę. 

Port USB

Maszyna posiada port USB, co daje możliwość podłączenia klucza USB z aktualizacją czy projektami które można importować.

Funkcja „Restart” wzoru

Funkcja daje możliwość ponownego rozpoczęcia w miejscu przerwania ściegu.

Profesjonalne oświetlenie 30 diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie 30 lampami LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

Funkcja "Endless Embroidery" 

Wykonuje haft bez końca po długości tamborka. Przekładamy jedynie materiał w tamborku.

Odczyt wielu formatów wzorów

Hafciarka pokaże na ekranie pliki haftów w wielu formatach innych firm vp3,vip,pec,hus,dst,exp,jef,pes

Rozbudowane funkcje edycji i sterowania haftem

Bardzo bogate funkcje dostępne na ekranie: edycja wzoru, łączenie haftów, pozycjonowanie, obrót, odbicie lustrzane w pionie i poziomie, skalowanie.  

Funkcja Undo/Redo

W każdej chwili możemy skorzystać z funkcji "Do tyłu/ Do przodu".

Funkcja Group/Ungroup 

Na ekranie możemy grupować lub rozgrupować hafty. Funkcja znana z programów do haftu, przeniesiona do maszyny. 

Funkcja "Invisible Secure & Smart Secure" - zabezpieczenie haftu

Invisible Secure to perfekcyjna formacja wiązania, która jest absolutnie niewidoczna. Smart Secure rozpoznaje kiedy żadne ściegi zabezpieczające nie są zaprogramowane i dodaje kilka niezbędnych. Perfekcyjna Funkcja!

Funkcja "Thread-Up"

Opuść i podnieś igłę, aby wyciągnąć nić dolną do góry materiału na początku szycia. Spód haftu pozostanie czysty!

Funkcja "Thread Away Mode""

Tryb wykorzystuje ruch tamborka i przeciąga ogonki przyciętych nici do tyłu haftu, dzięki czemu górna część haftu wygląda czysto i schludnie. 

Funkcja "Pinpoint Placement" - dokładne pozycjonowanie haftu

Maszyna do szycia i hafciarka Bernina B790 Plus posiada funkcję  pozycjonowania oraz wyrównywania projektów  haftu na tamborku, bez dodatkowych narzędzi.

Dzielimy się wiedzą

Centrum pomocy zawiera wiele  interaktywnych porad wizualnych które krok po kroku pomagają w wyborze najlepszej haftowania.

Praca z igłami wycinającymi moduł BERNINA CutWork

Maszyna do szycia i hafciarka Bernina B790 Plus pracuje z igłami wycinającymi oraz modułem Bernina Cutwork Tool 

Fastrygowanie na tamborku

Maszyna do szycia i hafciarka Bernina B790 Plus ma możliwość fastrygowania na tamborku.

Haftowanie z wolnej ręki

Maszyna do szycia i hafciarka Bernina B790 Plus ma możliwość haftowania z ręcznym prowadzeniem materiału.

W wyposażeniu moduł Bernina WordART

Bernina B790 Plus pracuje też z Bernina WordArt który pozwala na tworzenie i "wyginanie" naszego napisu w dowolnych kierunkach. 

W wyposażeniu moduł ARTLink ( do pobrania z witryny)

Dzięki BERNINA ARTlink 9 możesz otworzyć szereg natywnych plików ART oraz wiele innych formatów plików hafciarskich. Zawiera szeroką gamę standardowych taborków do wyboru. W programie wiele przydatnych funkcji. 

Trzy tamborki w wyposażeniu

W zestawie trzy tamborki o wymiarach: 255x145 mm, 130x100mm, 72x50 mm

 

FUNKCJE MASZYNY DO SZYCIA

 

Do wyboru 1352 programy ściegowe

Maszyna wyposażona jest w 1352 ściegi. W zestawie znajdują się ściegi użytkowe, dekoracyjne, do pikowania oraz do cerowania. Wśród nich znajdziemy piękne monogramy oraz ściegi ściegi szyte w wielu kierunkach ( sideways motion stitches).  Wybór konkretnego ściegu odbywa się za pomocą dotyku ekranu.

Solidna, wytrzymała konstrukcja

Wysoka, szwajcarska  jakość! Hafciarka jest duża ciężka, masywna i solidna. Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Posiada wzmocnioną konstrukcję "Heavy Duty" 

Nowoczesny chwytacz rotacyjny BERNINA HOOK 

W hafciarce zastosowano nowoczesny chwytacz rotacyjny 9 generacji BERNINA HOOK. Pozwala to na uzyskanie imponującej prędkości haftowania 1000 wkłuć/minutę. Dodatkowo pojemność szpulki jest o 70% większa niż przy tradycyjnym chwytaczu. BERNINA HOOK jest wykonany z wysokiej jakości materiałów

Automatyczne Adaptacyjne Naprężenie Nici

BERNINA Adaptive Thread Tension, innowacja firmy BERNINA, zapewnia idealne naprężenie nici podczas szycia, aby osiągnąć doskonałą jakość ściegu po obu stronach tkaniny. Po ustawieniu naprężenia zgodnie z do użytej nici i tkaniny, BERNINA Adaptive Thread Tension będzie stale sprawdzać naprężenie nici, regulując je automatycznie w razie potrzeby.

Dodatkowy górny transport  BDF System

Zintegrowana technologia Dual Feed z Bernina®, precyzyjnie przesuwa wszystkie rodzaje tkanin od góry i dół zapewnia doskonałe szycie za każdym razem. Maszyna i hafciarka Bernina B790 Plus ™ posiada najnowszą generację tego systemu. 

Funkcja BSR-Bernina Stitch Regulator 

Perfekcyjna funkcja dla miłośników pikowania! Stopka BSR wspomaga szycie bez przesuwania oraz pikowania ściegiem prostym lub zygzakowatym, zapewniając ściegi o dokładnie takiej samej długości nawet przy różnych prędkościach szycia.

Funkcja kreatora ściegów Stitch Designer ™

Twórz nowe ściegi  lub edytuj wbudowane ściegi dla nieograniczonej kreatywności.

Wygodny Joystick do sterowania

Maszyna posiada jedno pokrętło do sterowania wszystkimi funkcjami. To wersja Joysticka. Duży komfort! 

Duży kolorowy ekran dotykowy  7 cali

Maszyna i hafciarka Bernina B790 Plus posiada duży ekran dotykowy 7 cali, rozdzielczości HD i kątach widzenia 180 stopni, na którym wybieramy  funkcje, ściegi i ustawienia.

Profesjonalne oświetlenie 30 diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie 30 lampami LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

Dźwignia kolanowa sterowana elektronicznie

Podnosisz stopkę za pomocą dźwigni kolanowej. Dotykasz kolanem i maszyna  zatrzymuje szycie, podnosi stopkę i obcina nitki! Wszystko w jednym ruchu.

8 programowalnych fontów 

Maszyna i hafciarka Bernina B790 Plus Icon posiada 8 programowalnych  fontów do szycia.  Podpisuj swoje projekty!

Duży obszar roboczy  254 mm!

Maszyna i hafciarka Bernina B790 Plus posiada duży obszar roboczy 254 mm po prawej stronie igły dzięki czemu masz dużo miejsca na komfortową pracę oraz świetny widok na twój projekt szycia.

Automatyczne obcinanie nici

Maszyna do szycia posiada funkcję automatycznego obcinania nici. Wystarczy wcisnąć przycisk i nici zostaną automatycznie obcięte.  Duży komfort pracy!

Automatyczny nawlekacz igły

Maszyna do szycia posiada automatyczny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, komfortowo działający. Bardzo potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

Regulowany docisk stopki

Dzięki płynnej regulacji docisku stopki łatwo będziemy szyć materiały cienkie i grube.

Wysoka prędkość szycia szycia

Prędkość szycia, aż do 1000 wkłuć na minutę.

Dodatkowa regulacja prędkości szycia

Dodatkowa regulacja prędkości szycia przyciskami „ +  oraz  - ”  na ekranie. Pięć zakresów dokładnej kontroli szybkości szycia maszyny.

Czujnik zerwania nitki górnej i braku w szpulce nitki dolnej

Maszyna do szycia i hafciarka Bernina B790 Plus posiada  czujnik zerwania nitki górnej oraz braku na szpulce nitki dolnej. 

Port USB

Maszyna posiada port USB, co daje możliwość podłączenia klucza USB z aktualizacją czy projektami które można importować.

Dzielimy się wiedzą

Centrum pomocy zawiera wiele  interaktywnych porad wizualnych które krok po kroku pomagają w wyborze najlepszej techniki szycia czy ściegu.

4 poziomy pamięci  krótko i długoterminowej

Maszyna posiada  poziomy pamięci, w których możemy zapisać swoje kompozycje ściegów i haftów.  

Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na dokładne szycie w trudnych miejscach. Szczególnie przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą. Mamy 11 pozycji igły.

Funkcja START/STOP

Funkcja, która pozwala na pracę maszyny bez używania regulatora obrotów. Za pomocą przycisków Start/Stop zaczynamy i kończyny szycie.

Pozycjonowanie igły w pozycji GÓRA/DÓŁ

Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Bardzo wygodna funkcja, która pozwala na kontynuację szycia po dojściu na przykład do narożnika. Zatrzymujemy igłę wbitą w materiał. Obracamy materiał i kontynuujemy szycie w innym kierunku.

Automatyczne obszywanie dziurek

Maszyna i hafciarka Bernina B790 Plus wykonuje, aż 15 rodzajów dziurek automatycznie na wymiar guzika. 

Funkcja FIX

Funkcja FIX automatycznie wiąże nici na końcu ściegu i zabezpiecza przed pruciem. Wystarczy ją tylko włączyć przyciskiem. Uaktywniona funkcja pamięta o zawiązaniu nitek.

Szycie podwójną igłą

Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5 - 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy. Maszyna posiada też zabezpieczenie przed założeniem złej igły podwójnej.

Funkcja STOP

W każdym momencie możemy zatrzymać maszynę.

Regulacja długości i szerokości ściegu

Płynna regulacja długości i szerokości ściegów. Maksymalna szerokość ściegu to 9 mm.

Odbicie lustrzane wzoru

Niesamowite możliwości kreacji nowych wzorów z wykorzystaniem funkcji odbicia lustrzanego. Możemy wykorzystać odbicie w dwóch płaszczyznach czyli poziomie i pionie. Powstają wtedy niespotykane kompozycje.

Funkcja wydłużania wzorów -Elongation

Niesamowite możliwości kreacji nowych wzorów z wykorzystaniem funkcji wydłużania wzorów przy zachowaniu gęstości.

Szycie w płaszczyźnie 360 stopni

W maszynie i hafciarce Bernina B790 Plus  szyje w każdym kierunku. Służy temu konstrukcja ząbków, które także pracują w kierunkach bocznych! 

Automatyczny STOP po napełnieniu szpulki

Maszyna zatrzymuje się automatycznie po napełnieniu szpulki.

Zatrzaskowe mocowanie stopek

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi automatyczny „zatrzask” i stopka jest gotowa do użytku.

Zmiana parametrów podczas szycia

W maszynie i hafciarce Bernina B790 Plus można zmieniać parametry ściegów podczas szycia.

Pełna siła wkłucia igły

Elektronicznie sterowany regulator obrotów gwarantuje stałą i pełną siłę wkłucia igły niezależnie od prędkości, z jaką szyjemy.

Duża przestrzeń pod stopką

Duża przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubszych materiałów. Nie mamy problemu z szyciem wielu warstw. Jest to bardzo wygodne. Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins.

Pojemnik na akcesoria

Maszyna do szycia i hafciarka Maszyna i hafciarka Bernina B790 Plus posiada komfortowy, pojemnik na akcesoria.

Wolne ramię

Dzięki niemu szycie okrągłych elementów jest znacznie wygodniejsze.

Stolik poszerzający pole pracy w zestawie

Dzięki niemu szycie jest bardzo komfortowe.

 

7-LAT GWARANCJI  "drzwi do drzwi" oraz Coroczne Bezpłatne Przeglądy Gwarancyjne!  

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 7-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).

Wyposażenie standardowe:

 Do szycia:

-Stopka do ściegów dekoracyjnych #1C

-Stopka do ściegów dekoracyjnych pod BDF System  #1D

-Stopka owerlokowa #2A

-Stopka do wykonywania automatycznej dziurki na guzik #3A

-Stopka do zamków #4/4D

-Stopka do ściegów krytych #5

-Stopka do szycia Jeansu #8/8D

-Stopka otwara #20C

-Stopka do szycia w bok #40C

-Stopka do patchworków #97D

-Bernina Stitch Regulator (BRS)

-Dźwignia Kolanowa (FHS)

-Wąski stolik Bernina

-Pojemnik na akcesoria

-Miękki pokrowiec

 Do haftowania:

-Duży tamborek do haftu, 14.5×25.5 cm

-Szablon do tamborka, dużego

-Średni tamborek do haftu, 10×13 cm

-Szablon do średniego tamborka

-Stopka do haftu nr 26

-Mały tamborek do haftu, 7.2×5 cm

-Szablon do małego tamborka

-Przewód USB

-Zestaw igieł do haftu

-Uchwyty szablonu

-Biała siatka na szpulkę nici

-2 podkładki pod szpulki

-3 Zabezpieczenia szpulki

-4 szpulki (jedna w bębenku)

-Komplet igieł

-Przecinak krawiecki

-Klucz Torx, szary

-Śrubokręt

-Klucz kątowy Torx

-Pędzelek

-Oliwiarka

-Rysik, wskaźnik do ekranu

 

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

BB790plus-
Opis
Automatyczne obszywanie dziurki
tak-15 rodzajów dziurek
Automatyczny nawlekacz igły
tak
Automatyczne obcinanie nici
tak
Automatyczne wiązanie ściegów
tak
Ciągłe szycie wstecz
tak
Dodatkowa regulacja prędkości szycia
tak-slider w obudowie
Duża przestrzeń robocza
254 mm po prawej stronie igły
Duża płytka ściegowa
tak- z liniami prowadzącymi do 65 mm po obydwu stronach igły
Dźwignia kolanowa
tak
Elektroniczny rozrusznik
tak
Funkcja docisku stopki
tak
Kolorowy Ekran Dotykowy
7 cali
Liczba programów ściegowych
1352
Liczba poziomów pamięci
2 poziomy
Liczba pozycji igły
15
Metalowe podzespoły
tak
Możliwość opuszczenia ząbków
tak
Możliwość szycia podwójną igłą
tak
Noże w obudowie
tak
Odbicie lustrzane w pionie
tak
Odbicie lustrzane w poziomie
tak
Przycisk start/stop
tak-szycie bez regulatora obrotów
Programowalne fonty
8
Regulacja długości ściegów
tak
Regulacja szerokości ściegu
tak
Szycie w wielu kierunkach (w lewo i w prawo)
tak
Ściegi do pikowania
tak
Ściegi ozdobne
tak
Ściegi do podszywania krytego
tak
Ściegi owerlokowe
tak
Ściegi do materiałów elastycznych
tak
Wolne ramię
tak
Elektroniczna regulacja siły wkłucia igły
tak
Kursor pokazujący aktualne miejsce haftu
tak
Obrót wzoru
tak
Skalowanie wzoru
tak
Szycie ze swobodnym przesuwem materiału
tak
Oświetlenie LED wysokiej jakości
tak - 30 lamp LED
Górny-dodatkowy transport materiału
tak- BDF System
Uaktualnienie przez Internet
tak- z klucza USB
Wbudowany rysik do ekranu
tak
Fastrygowanie na tamborku
tak
Zatrzymywanie igły w pozycji Góra/Dół
tak
Czujnik braki nitki w szpulce
tak
Czujnik zerwania nitki
tak
Restart ściegu
tak
Ilość haftowanych czcionek
18
Ilość haftów
332
Porty USB
tak
Pole haftowania
400 x 210 mm
Tamborki w zestawie
3 szt
Funkcja sprytnego zapisu
tak
Zmiana rozmiaru haftu z przeliczeniem gęstości
tak
Dostosowanie haftu na ekranie
tak
Grupowanie wzorów
tak
Cofnij/ponów podczas tworzenia kombinacji wzorów
tak
Czas haftowania wg.koloru
tak
Maksymalna predkość pracy
1000 wkłuć/min
Projektowanie własnych ściegów
tak
Pokrętło wielofunkcyjne JOYSTICK
tak
Nowoczesny chwytacz BERNINA HOOK
tak
Automatyczne Adaptacyjne Naprężenie nici
tak
Programowane obcinanie ściegów przeskokowych
tak
Funkcja Invisible secure
tak
Funkcja Smart Secure
tak
Funkcja Pinpoint Placement
tak
Funkcja Thread-Up
tak
Funkcja Thread Away Mode
tak
Funkcja BSR-Bernina Stitch Regulator
tak
Menu w języku polskim!
tak
Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła