Lista produktów marki Bernina

Bernina – szwajcarska precyzja

Bernina to renomowany producent maszyn do szycia i hafciarek o ponad 125-letnim doświadczeniu. Ta szwajcarska firma jest znana z innowacyjności, precyzji o trwałości swoich produktów. Od prostych i intuicyjnych maszyn dla początkujących po zaawansowane modele dla doświadczonych krawców — marka Bernina proponuje odpowiedni sprzęt dla każdego. 

W 1893 roku Karl Friedrich Gegauf wynalazł pierwszą na świecie maszynę mereżkową, która potrafiła szyć aż 100 ściegów na minutę. Ta rewolucyjna innowacja wywołała sensację zarówno w Szwajcarii , jak i za granicą. Wkrótce warsztat przekształcił się w małą fabrykę. W 1932 syn Karla, Fritz stworzył on domową maszynę do szycia marki Bernina. Kolejne lata przynosiły odsłony nowych rozwiązań i możliwości.

Wyjątkowe cechy maszyn Bernina – precyzja, trwałość i wszechstronność

Nowoczesne maszyny do szycia i haftowania Bernina od lat są rozwijane z myślą o kreatywnych pasjonatach tego rzemiosła. Producent kładzie nacisk na szwajcarską precyzję – sprzęt jest wykonywany z wysokiej jakości materiałów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki temu projekty odzieżowe, kołdry lub tekstylia artystyczne powstają z wykorzystaniem najlepszej technologii.

Wszystkie modele Bernina są niezwykle szybkie, precyzyjne i ciche, a ich łatwa obsługa oraz innowacyjne funkcje sprawiają, że stanowią one doskonałe narzędzie pracy dla każdego krawca. Trwałość i wszechstronność maszyn gwarantują, że spełniają one najwyższe standardy jakości.

Maszyny do szycia, hafciarki i owerloki – co oferuje Bernina?

Doświadczenie marki Bernina w dziedzinie szycia sprawiło, że obecnie w jej ofercie znajdują się doskonałe maszyny, takie jak:

  • maszyny do szycia dla początkujących i zaawansowanych,
  • maszyny do szycia i hafciarki w jednym,
  • specjalistyczne maszyny do szycia i pikowania,
  • owerloki i coverlocki.

Wraz z maszynami Bernina dostarcza również bogaty zestaw akcesoriów i wyposażenia oraz oprogramowanie, które umożliwiają jeszcze większą różnorodność technik i efektów w szyciu. Do najpopularniejszych akcesoriów należą różnego rodzaju stopki, np. do haftowania, pikowania, do zamków błyskawicznych, wszywania guzików czy przyszywania aplikacji. Oprócz stopek dostępne są też m.in. tamborki, szpulki, a także bębenki, gotowe moduły do haftowania oraz zestawy walizek do hafciarek.

Ładowanie...