Lista produktów marki GRITZNER

Gritzner – niemiecka marka z tradycją

Gritzner to firma pochodząca z Niemiec, która pod koniec XIX wieku zdobyła przodującą pozycję w produkcji maszyn do szycia na terenie południowej części kraju. Dzięki rozproszonej produkcji w różnych miastach Niemiec już po zakończeniu I wojny światowej firma była w stanie produkować blisko 200 tysięcy maszyn do szycia rocznie.

Produkty marki Gritzner charakteryzują się niezawodnością, precyzją i trwałością. Zespół inżynierów stale poszukuje nowatorskich rozwiązań, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Maszyny do szycia Gritzner słyną z solidnej metalowej konstrukcji, zapewniającej stabilność podczas pracy oraz precyzyjne wykonywanie różnorodnych rodzajów ściegów. To niemieckie przedsiębiorstwo od ponad wieku tworzy solidne i łatwe w obsłudze urządzenia, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Oferta marki obejmuje nie tylko podstawowe, lecz także zaawansowane modele, które spełnią wymagania zarówno początkujących, jak i doświadczonych krawców. Seria maszyn Gritzner to solidne, stabilne urządzenia przeznaczone do wykonywania najtrudniejszych zadań oraz ciągłej pracy przez wiele godzin.

Maszyny do szycia Gritzner – sprzęt szyjący na każdą kieszeń

W kategorii najtańszych maszyn do szycia wyróżniają się modele 323 i 333 Dorina. Maszyna do szycia Gritzner 323 – Dorina oferuje aż 23 różne ściegi, w tym owerlokowe, kryte i elastyczne. Prosta i wygodna regulacja docisku stopki oraz mocowanie stopek umożliwiają szycie różnorodnych materiałów – od cienkich do grubych. Solidna stalowa konstrukcja zapewnia trwałość i stabilność maszyny. Kolejny model, 333 — Dorina, ma 33 ściegi. Dzięki podobnym funkcjom oba urządzenia zapewniają wygodne i wszechstronne szycie.

Modele maszyn Gritzner DFT doskonałe do wszystkich typów materiałów

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników marka proponuje modele takie jak Gritzner 6122 DFT i 6152 DFT. Wyposażone w zintegrowany górny transport materiału DFT, maszyny te pozwalają na równomierne szycie bez marszczenia nawet w przypadku trudnych materiałów, np. jedwabiu czy jeansu Dodatkowo doskonały przemysłowy chwytacz rotacyjny pokryty powłoką magnezu zapewnia cichą i płynną pracę. Obie maszyny oferują szeroki wybór programów ściegowych oraz automatyczny nawlekacz igły, co zwiększa wygodę i efektywność pracy.

Ładowanie...