Lista produktów marki RICOMA

Ricoma – amerykańska marka z japońską technologią i niemiecką inżynierią

Ricoma to popularna w branży hafciarskiej marka, która dostarcza wysokiej jakości hafciarki przemysłowe, akcesoria oraz oprogramowanie do digitalizacji haftów. Zespół myślicieli, projektantów i inżynierów, współpracujących przy powstawaniu tej firmy, stworzył uniwersalny biznes dla kreatywnych przedsiębiorców i pasjonatów haftu.

Dzięki amerykańskiemu pochodzeniu, japońskiej technologii oraz niemieckiej inżynierii Ricoma oferuje produkty o niezrównanej jakości. Wytrzymałe hafciarki, zaprojektowane do pracy 24/7, gwarantują precyzję i szybkość wykonania każdego projektu. Umożliwiają również tworzenie imponujących wzorów na szerokim spektrum produktów — na butach, plecakach, paskach czy ubraniach. Bogata oferta obejmuje jednogłowicowe hafciarki, idealne dla hobbystów i początkujących, a także przemysłowe modele do profesjonalnych zastosowań.

Hafciarki przemysłowe i akcesoria marki Ricoma

Oprócz jednogłowicowych hafciarek marki Ricoma dostępne są też maszyny wielogłowicowe, w tym modele dwugłowicowe i z serii CHT2, zapewniające dokładne i precyzyjne haftowanie na płaskich wyrobach, czapkach oraz gotowej odzieży. Wśród akcesoriów Ricoma znajdują się zestawy tamborków i różnorodne przystawki, np. do naszywania cekinów, haftowania pasków lub butów. Dodatkowo w tej kategorii można znaleźć oprogramowanie do tworzenia haftów, a także laser do precyzyjnego pozycjonowania wzorów.

Oprogramowanie do projektowania haftów

Zastrzeżone oprogramowanie w chmurze Chroma sprawia, że projektowanie haftów staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Łatwy w obsłudze interfejs oraz wbudowane style i narzędzia pozwalają tworzyć nawet najbardziej skomplikowane wzory z łatwością i szybkością.

System jest dostępny w trzech wersjach: CHROMA Inspire, CHROMA Plus, CHROMA Luxe, zarówno dla systemów MacOS, jak i Windows. Oferuje zaawansowane możliwości konwersji poszczególnych elementów projektu na różne rodzaje ściegów. Dzięki niemu w prosty sposób da się dostosować rozmiary i kolory projektów, co zapewnia pełną kreatywność i swobodę w tworzeniu haftów. Poszczególne wersje różnią się dostępnymi funkcjami.

Ładowanie...