Maszyna do szycia Janome J15R JANOME Maszyny mechaniczne Wiking Polska - 1

Maszyna do szycia Janome J15R

1 049,00 zł

852,85 zł netto

Najniższa cena od 30 dni: 1 049,00 zł

Brutto

Maszyna do szycia JANOME Juno J15R

posiada zestaw 15 najbardziej niezbędnych programów ściegowych, które w zupełności wystarczą do wykonania domowych napraw, przeróbek, a także pozwolą realizować pierwsze własne projekty. Posiada chwytacz rotacyjny! Jako nieliczna z maszyn została wyposażona w tzw. bezpieczną stopkę (osłonę igły), która zabezpiecza palce w czasie szycia. Dzięki temu bez obaw na maszynie J15R mogą szyć osoby rozpoczynające swoją przygodę z szyciem, w tym również nastolatki i dzieci.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Kup na raty 0% - kliknij na wybrany przycisk poniżej, aby sprawdzić raty w kalkulatorze

Zapoznaj się z rządowym programem "Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie"

Wybór spośród 15 ściegów

W zestawie ściegów mamy 15 wybranych i niezwykle przydatnych ściegów użytkowych. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. Znajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).

Chwytacz rotacyjny

Maszyna Juno J15R posiada chwytacz rotacyjny, niespotykany w tym przedziale cenowym!

Pół-automatyczne obszywanie dziurek

Dziurka wykonywana jest w systemie pół automatycznym.

Osłona na igłę

Maszyna do szycia Juno J15R jest wyposażona w plastikową osłonę igły, która zabezpiecza twarz i oczy przed przypadkowym odpryskiem złamanej igły.   

Oświetlenie diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Nie rzuca ono cienia i jest bardzo podobne do naturalnego światła. Nie męczy oczu!

Regulowany docisk stopki

Dzięki płynnej regulacji docisku stopki łatwo będziemy szyć materiały cienkie i grube. Zwiększamy docisk dla materiałów typu jedwab, jersey i wtedy materiał jest dokładniej przesuwany przez ząbki. Docisk stopki to cecha droższych modeli maszyn!

Szycie podwójną igłą

Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5 mm, 4,0 mm, 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

Płynna regulacja szerokości zygzaka  i długości ściegu

Maszyna posiada płynna regulację szerokości zygzaka do 5 mm, oraz długości ściegu do 4 mm.

Duża przestrzeń pod stopką

Duża przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubych i ciężkich materiałów. Jest także bardzo wygodne. Nie ma problemu z szyciem wielu warstw materiału. Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins.

Zatrzaskowe mocowanie stopek

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi automatyczny „zatrzask” i stopka jest gotowa do użytku.

Możliwość wyłączenia ząbków

Można wyłączyć ząbki przez założenie specjalnej płytki z wyposażenia, aby szyć innymi technikami. Szczególnie przydatna przy haftowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału.

Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy szycie wstecz przez kilka sekund i wiążemy ścieg zabezpieczając go przed pruciem.

Proste wybieranie ściegów

Szybki i łatwy wybór 15 ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru. Do dyspozycji mamy najbardziej przydatne ściegi użytkowe.

Specjalny transporter materiału

Specjalny, 3-punktowy mechanizm transportu materiału.

Wyposażenie standardowe według instrukcji.

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Janome_J15R
Opis
Automatyczne obszywanie dziurki
nie
Ciągłe szycie wstecz
tak
Liczba programów ściegowych
15
Metalowe podzespoły
tak
Możliwość opuszczenia ząbków
nie-płytka wyłączjąca ząbki w wyposażeniu
Oświetlenie LED
tak
Regulacja długości ściegów
tak- do 4 mm
Regulacja szerokości ściegu
regulacja zygzaka do 5 mm
Rodzaj chwytacza
Rotacyjny
Ściegi do podszywania krytego
tak
Ściegi owerlokowe
tak
Transport dolny ząbkowy
3-punktowy mechanizm transportu
Wolne ramię
tak
Prędkość szycia
860 wkłuć/min
Pliki do pobrania
Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła