Maszyna do szycia Juki TL-2010Q JUKI Maszyny mechaniczne Wiking Polska - 1

Maszyna do szycia Juki TL-2010Q

7 000,00 zł

5 691,06 zł netto

Najniższa cena od 30 dni: 7 000,00 zł

Brutto 1 dzień

Maszyna do szycia Juki TL-2010Q - to japońska gwarancja jakości

Maszyna do szycia Juki TL2010Q to maszyna 1-igłowa, szyjąca ściegiem prostym, z automatycznym obcinaniem nici uruchamianym regulatorem obrotów. Wyjątkowa maszyna, łącząca cechy stebnówki przemysłowej z funkcjonalnością urządzeń domowych. Specjalny chwytacz rotacyjny, jak w maszynach przemysłowych, mocna konstrukcja, metalowa obudowa oraz trwałe podzespoły zapewniają uzyskanie dużych prędkości szycia, aż do 1500 ściegów/min. Pracujemy w domu, na maszynie z niezawodnością porównywalną z maszynami przemysłowymi. 

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Ilość
Dostępne!

Kup na raty 0% - kliknij na wybrany przycisk poniżej, aby sprawdzić raty w kalkulatorze

Zapoznaj się z rządowym programem "Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie"

Juki TL-2010Q

Juki TL2010Q to maszyna 1-igłowa, szyjąca ściegiem stebnowym, z automatycznym obcinaniem nici.

Duże pole pracy  590 x 335 mm

Maszyna posiada Dodatkowy stolik zwiększający pole pracy o wymiarach 590 x 335 mm

Nowoczesny przemysłowy chwytacz rotacyjny - dokładność i wygoda

Dzięki zastosowaniu bardzo nowoczesnego pionowego chwytacza rotacyjnego dokładność i precyzja wykonywanych ściegów jest wyjątkowa.  Maszyna pracuje cicho i miękko. Niesłychanie wysoka kultura pracy oraz duża szybkość szycia!

Solidna, wytrzymała konstrukcja ze stopów aluminium

Ramię i łoże maszyny zbudowane jest ze stopów aluminium. Obniża to poziom wibracji podczas szycia. W modelu TL2010Q zastosowano wiele rozwiązań wykorzystywanych w maszynach przemysłowych, możliwe jest także montowanie typowo przemysłowych stopek.

Automatyczne obcinanie nici sterowane regulatorem obrotów

Maszyna jest wyposażona w automatyczne obcinanie nici. Sterujemy nim poprzez regulator obrotów. 

Dźwignia kolanowa

W wyposażeniu podstawowym otrzymujemy dźwignię kolanową do podnoszenia i opuszczania stopki.

Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na dokładne szycie w trudnych miejscach. Szczególnie przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą.

Duża przestrzeń pod stopką

Duża przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubszych materiałów. Nie mamy problemu z szyciem wielu warstw. Jest to bardzo wygodne. Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins. W maszynach Juki TL 2010Q uniesienia stopki maksymalnie do wysokości 12 mm dźwignią kolanową.

Zatrzaskowe mocowanie stopek

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię. Klik i stopka jest gotowa do szycia.

Nawlekacz igły

Opuszczany, specjalny nawlekacz nici igłowej, ułatwia i znacznie przyspiesza proces nawlekania nici przez oczko igły.

Możliwość wyłączenia ząbków

Można wyłączyć (opuścić) ząbki, aby szyć innymi technikami. Szczególnie przydatne przy haftowaniu lub pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału.

Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy przycisk „szycie wstecz” przez kilka sekund i wiążemy ścieg, zabezpieczając go przed pruciem.

Pełna siła wkłucia igły

Elektronicznie sterowany regulator obrotów gwarantuje stałą i pełną siłę wkłucia igły, niezależnie od prędkości z jaką szyjemy.

Płynna regulacja docisku stopki

Precyzyjna regulacja docisku stopki zapewnia idealne dopasowanie parametrów procesu szycia do odszywanych materiałów, a co się z tym wiąże, uzyskanie wysokiej jakości ściegu.

Dwa lata gwarancji

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 2-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).

Wyposażenie standardowe według instrukcji.

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

JTL-2010Q
Opis
Automatyczne wiązanie ściegów
tak
Ciągłe szycie wstecz
tak
Dodatkowa przestrzeń pod stopką
tak-12 mm
Duża przestrzeń robocza
tak 590 x335 mm
Dźwignia kolanowa
tak
Funkcja docisku stopki
tak
Liczba programów ściegowych
1
Metalowe podzespoły
tak
Możliwość opuszczenia ząbków
tak
Regulacja długości ściegów
tak- do 6 mm
Rodzaj chwytacza
pionowy rotacyjny
Pozycjonowanie igły
tak
Zobacz także

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła