Maszyna do szycia Stebnówka automat 1-igłowa Jack A4F-H7 Jack Maszyny przemysłowe Wiking Polska - 3

Maszyna do szycia Stebnówka automat 1-igłowa Jack A4F-H7

3 799,00 zł

3 088,62 zł netto

Brutto W przypadku wyboru opcji złożenia i regulacji maszyny czas dostawy od 3-6 dni

Profesjonalna maszyna Jack A4F-H7 to najnowszy model profesjonalnej stebnówki z dolnym transportem z długim skokiem igły 7,0 mm z cenionej grupy maszyn do szycia Jack serii A4. Nowością jest dodatkowy system regulacji wysokości podnoszenia stopki w zakresie od 0 do 13 mm. Umożliwia on dopasowanie automatycznej wysokości podnoszenia stopki do grubości i puszystości zszywanych tkanin. Znacząco ułatwia to manewrowanie tkaniną pod stopką. Stebnówka przeznaczona jest do krawiectwa średniego i ciężkiego, jest maszyną kompletną i gotową do natychmiastowego działania. Stebnówka A4F wyposażona jest w szereg automatycznych funkcji (obcinanie nici, pozycjonowanie igły, programowany rygiel początkowy i końcowy, automatyczne podnoszenie stopki, elektroniczny system naprężenia nici), które znacznie poprawiają komfort użytkowania i zapewniają optymalne warunki do pracy na wysokim poziomie.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Ilość
W celu potwierdzenia ceny, prosimy o kontakt przed zakupem!

Kup na raty 0% - kliknij na wybrany przycisk poniżej, aby sprawdzić raty w kalkulatorze

Zapoznaj się z rządowym programem "Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie"

Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka - z funkcjami automatycznymi Jack A4F-H-7 do krawiectwa średniego i ciężkiego Najnowszy model profesjonalnej stebnówki z dolnym transportem z długim wkłuciem (7,0 mm) z cenionej grupy maszyn do szycia Jack serii A4. Nowością jest dodatkowy system regulacji wysokości podnoszenia stopki w zakresie od 0 do 13 mm. Umożliwia on dopasowanie automatycznej wysokości podnoszenia stopki do grubości i puszystości zszywanych tkanin. Znacząco ułatwia to manewrowanie tkaniną pod stopką. Stebnówka przeznaczona jest do krawiectwa średniego i ciężkiego, jest maszyną kompletną i gotową do natychmiastowego działania. Stebnówka A4F wyposażona jest w szereg automatycznych funkcji (obcinanie nici, pozycjonowanie igły, programowany rygiel początkowy i końcowy, automatyczne podnoszenie stopki, elektroniczny system naprężenia nici), które znacznie poprawiają komfort użytkowania i zapewniają optymalne warunki do pracy na wysokim poziomie. Stebnówka Jack A4F w porównaniu z innymi automatycznymi stebnówkami wyposażona została dodatkowo w silnik krokowy sterujący długością ściegu, co pozwala elektronicznie ustalić długość z dokładnością do 0,1 mm! Jack A4F posiada także funkcję programowania odcinków ściegów, co umożliwia uzyskanie efektownych ściegów ozdobnych. Posiada ona możliwość zapamiętania wzorów ozdobnego szycia, które można indywidualnie konfigurować z poziomu panelu. Użycie tych ściegów nie musi być wyłącznie dekoracyjne! Ściegi wykonane przez Jack A4F są także wzorami wzmocnionymi, znacznie poprawiają wytrzymałość zszycia - sugerowane zastosowanie to na przykład szycie tkanin technicznych narażonych na duże obciążenia ściegu - szycie żagli, namiotów, odzieży technicznej lub roboczej. Stebnówki Jack serii A4F są następcą sprawdzonych i cenionych przez użytkowników modeli Jack A4 i A4E. A4F posiada powiadomienia głosowe (ENG) oraz krótsze i dokładniejsze automatyczne obcinanie nici. Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie, a jej nowoczesna konstrukcja pozwala na lepszą wentylację silnika przekładając się na dłuższą żywotność maszyny. Stebnówka posiada także udoskonaloną konstrukcję systemu transportu oraz docisku materiału, co zapewnia większy zakres grubości szytego materiału.

Automatyczne obcinanie nici

Szybki i łatwo obcinamy nici. Zupełnie automatycznie, olbrzymia wygoda pracy.

Pozycjonowanie igły

Elektroniczne pozycjonowanie igły ustawia igłę do pracy.

Wykonuje rygiel początkowy i końcowy

Maszyna do szycia Jack rygluje i zabezpiecza ścieg na przed pruciem na początku i końcu ściegu.

Programowanie ściegów ozdobnych

Maszyna posiada możliwość zaprogramowania odcinków szycia - wzorów składających się ze ściegu stebnowego szytego po linii prostej w sekwencji przód-tył, co pozwala na uzyskanie efektownych ściegów ozdobnych i wzmocnionych.

Panel sterowania

Obsługę stebnówki znacznie ułatwia panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem czy przyciskiem resetującym ustawienia maszyny

Energooszczędny  AC Servo 230V

Bez szczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły. Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny..

Oświetlenie LED

Maszyna posiada nowoczesne oświetlenie LED, najbardziej zbliżone do światła naturalnego i nie męczy oczu.

Nowoczesny system chłodzenia

Dzięki nowoczesnej budowie dużo lepszy jest system chłodzenia silnika. Dzięki temu jego żywotność jest zdecydowanie większa.

Mówiąca maszyna

Maszyna podaje nam słowne instrukcje, po prostu do nas mówi!

Dodatkowe przyciski funkcyjne

Bardzo wygodnie umieszczone dodatkowe przyciski funkcyjne w doskonałym miejscu.

Maszyna w kompletna do natychmiastowej pracy 

Maszyna w komplecie z dopasowanym stołem.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Jck-A4F-H7
Opis
Automatyczne obcinanie nici
tak
Energooszczędny silnik DIRECT DRIVE
tak
Rygiel początkowy i końcowy
tak
Programowanie parametrów szycia
tak
Prędkość szycia
3500 śc/min
Długość ściegu
do 7 mm
Centralne smarowanie
tak
System igieł
135x5 (DPx5)
Do materiałów
średnio ciężkich i lekkich
Wysokość podnoszenia stopki
5-13 mm
Automatyczne podnoszenie stopki
tak
Porty USB
tak

Nowa rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Reset hasła