Profesjonalny stół prasowalniczy Rotondi 388/A - 120 x 40 cm

3 999,00 zł

3 251,22 zł Netto

Osiągnij Perfekcyjne Wyniki Prasowania.

Rotondi 388A to deska do prasowania o standardowym kształcie i wymiarach powierzchni roboczej wynoszących 120 x 40 x 26 cm, która zapewnia kompletną funkcjonalność. Produkt ten posiada regulację temperatury na powierzchni stołu oraz system odsysania pary, który może zostać uruchomiony za pomocą włącznika nożnego. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowo silną jednostkę odsysającą o mocy aż 600 W oraz komin odprowadzający powietrze, które stanowią ważne elementy wyposażenia stołu. Deska Rotondi jest wyposażona we wszystkie niezbędne gniazda i łączniki do instalacji dodatkowego prasulca rękawowego z podgrzewaną powierzchnią i systemem odsysania pary (opcja). Solidna metalowa konstrukcja deski gwarantuje jej trwałość w profesjonalnych zastosowaniach. Dodatkowo, użytkownik ma możliwość instalacji różnych typów prasulców, takich jak Comel RA5, RA4 i inne, podłączonych do systemu podgrzewania powierzchni i odsysania pary, oraz ramię (Rotondi RT4, RLT4) z zawieszeniem żelazka, które umożliwia montaż lampy (Rotondi RL4) oświetlającej stanowisko pracy. Deska do prasowania Rotondi 388A przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, szczególnie w pracowniach krawieckich, szwalniach, pralniach i hotelach, a w połączeniu z dowolnym, profesjonalnym generatorem pary, zapewnia doskonałe wyniki pracy w przemyśle.

help_outlineZapytaj o produkt
Profesjonalny stół prasowalniczy Rotondi 388/A - 120 x 40 cm

Profesjonalny stół prasowalniczy Rotondi 388/A - 120 x 40 cm

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kup na raty 0% - kliknij wybrany przycisk poniżej, aby sprawdzić raty w kalkulatorze

Zapoznaj się z programem UE "Pierwszy biznes - Wsparcie na starcie"

Rotondi 388A to deska do prasowania o standardowym kształcie i wymiarach powierzchni roboczej wynoszących 120 x 40 x 26 cm, która zapewnia kompletną funkcjonalność. Produkt ten posiada regulację temperatury na powierzchni stołu oraz system odsysania pary, który może zostać uruchomiony za pomocą włącznika nożnego. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowo silną jednostkę odsysającą o mocy aż 600 W oraz komin odprowadzający powietrze, które stanowią ważne elementy wyposażenia stołu. Deska Rotondi jest wyposażona we wszystkie niezbędne gniazda i łączniki do instalacji dodatkowego prasulca rękawowego z podgrzewaną powierzchnią i systemem odsysania pary (opcja dodatkowa). Solidna metalowa konstrukcja deski gwarantuje jej trwałość w profesjonalnych zastosowaniach. Dodatkowo, użytkownik ma możliwość instalacji w opcji, różnych typów prasulców, takich jak Comel RA5, RA4 itp, podłączonych do systemu podgrzewania powierzchni i odsysania pary, oraz ramię (Rotondi RT4, RLT4) z zawieszeniem żelazka, które umożliwia montaż lampy (Rotondi RL4) oświetlającej stanowisko pracy ( opcja dodatkowa). Deska do prasowania Rotondi 388A przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, szczególnie w pracowniach krawieckich, szwalniach, pralniach i hotelach, a w połączeniu z dowolnym, profesjonalnym generatorem pary, zapewnia doskonałe wyniki pracy w przemyśle.

Parametry techniczne:

Elektrycznie podgrzewany blat o mocy 1000 W

Odsysanie o mocy  600 W

Możliwość podłączenia prasulca (rękawnika) w opcji

Regulacja temperatury blatu

Wymiary powierzchni do prasowania (dł x szer x szer. końcówki) 120 x 40 x 26 cm

Wysokość powierzchni do prasowania 94 cm

Waga: 70 kg

Zasilanie (napięcie) 230 V

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Opis powyższego produktu jest chroniony prawem autorskim. Ich wykorzystanie wymaga zgody właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody Wiking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

Rotondi 388/A
6 Przedmioty

Opis

Waga
70 kg
Elektrycznie podgrzewany stół
tak - Moc 1000 Watt
Odsysanie deski
tak- Moc 600 Watt
Możliwość podłączenia prasulca (rękawnika)
tak
Regulacja temperatury blatu
tak
Wymiary powierzchni do prasowania (dł x szer x szer. końcówki)
120 x 40 x 26 cm
Wysokość powierzchni do prasowania
94 cm
Zasilanie (napięcie)
230 V

Recenzja produktu

Średnia ocena

0.0
0 Opinia
Doskonały 0
Dobry 0
Średni 0
Słaby 0
Beznadziejny 0

  • Opinie (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Czy to jest pomocne? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Napisz komentarz
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Odpowiedz
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpowiedz
Ładowanie...