Zmiana Polityki Prywatności

Z pewnością słyszałeś o zmianach przepisów dotyczących ochrony danych osobowych w związku z wejściem w życie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Z tego też powodu informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane są chronione z najwyższą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz przy użyciu właściwych technologii. Jednak aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych były bardziej przejrzyste i czytelne uaktualniliśmy naszą Politykę prywatności.
W Polityce prywatności wskazaliśmy szczegółowo na jakich podstawach, do jakich celów, w jaki sposób oraz jak długo przetwarzamy Twoje dane. Chcemy także, abyś był w pełni świadom przysługujących Tobie praw, dlatego też szczegółowo je opisaliśmy. Wskazujemy także na kategorie odbiorców danych, którzy pomagają nam realizować dla Ciebie zamówienia, a także informujemy o możliwości wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

Jakie dane wykorzystujemy?

Chodzi o Twoje dane osobowe, które przekazywane są nam na potrzeby wykonania usługi, którą świadczymy dla Ciebie. Chcąc utworzyć konto w naszym sklepie koniecznym jest byś udostępnił nam twoje dane jakimi są adres e-mail oraz adres IP twojego urządzenia, dodatkowo musisz dodać takie dane jak: imię, nazwisko, dane adresowe oraz numer telefonu w momencie składania zamówienia.

Administrator Danych Osobowych

Twoje dane przekazywane są nam i to my będziemy ich Administratorem: Wiking Polska Sp.z o.o 31-436 Kraków ul.Wieniawskiego 62 NIP:9452186717

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych osobowych: wiking@maszynydoszycia.pl

Pełen tekst Polityki prywatności znajdziesz tu POLITYKA PRYWATNOŚCI
Prosimy, abyś się z nim zapoznał. 


Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać do nich dostęp, jak je uaktualnić czy usunąć, napisz na adres: wiking@maszynydoszycia.pl

Ładowanie...