Pragniesz osiągnąć mistrzowski poziom w szyciu, pikowaniu i haftowaniu? Poznaj BERNINA B 790 PRO – maszynę do szycia i hafciarkę, która wzbogaca te sztuki o nowe funkcje oraz najnowszą technologię perfekcyjnego ściegu „stitchprecision2” . Dzięki szybkości działania sprawia, że precyzja staje się Twoją najlepszą przyjaciółką. Poznaj to narzędzie bliżej i przygotuj się na rewolucję w świecie krawiectwa!

Sztuka szycia, pikowania i haftu na wyższym poziomie

Każdy pasjonat szycia i haftowania wie, że precyzja to klucz do doskonałych rezultatów. Wprowadzenie technologii stitchprecision2 w maszynie BERNINA B 790 PRO umożliwia jeszcze większą kontrolę nad każdym ściegiem, eliminując możliwość błędów. Co więcej, dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu, haftowanie staje się nawet o 33% szybsze! Cichsze działanie maszyny do szycia sprawia, że praca jest przyjemniejsza, a efekty osiągają perfekcyjną jakość.

Masz ochotę na kreatywną eksplozję? BERNINA B790 PRO pozwala na tworzenie własnych wzorów do pikowania oraz edycję istniejących wzorów ściegów. Dzięki konfigurowalnym wzorom pikowania i kreatorowi ściegów, możesz dodać swój indywidualny charakter do każdego projektu. Rysuj swoje pomysły bezpośrednio na ekranie dotykowym, a maszyna zamieni je w profesjonalne wzory. Twórz, eksperymentuj i zapisuj swoje unikatowe kreacje, które poszerzą Twoją bibliotekę ściegów i wzorów do pikowania

Nowoczesne udogodnienia dla wygodnego szycia

Jednym z najbardziej zachwycających aspektów wśród zastosowanych technologii w maszynie do szycia i w hafciarce B 790 PRO jest precyzyjny Laser BERNINA. Ten niezwykły mechanizm pokazuje na bieżąco, każde wkłucie igły w wykonywanym hafcie.  Dzięki temu możesz zobaczyć, gdzie dokładnie zacznie się szycie czy haft, co jest nieocenioną zaletą przy wykonywaniu skomplikowanych wzorów.

Dodatkowo, elektroniczny i zupełnie automatyczny nawlekacz igły sprawia, że szybkość zmiany koloru nici w hafcie jest komfortowe i łatwe. Wystarczy nacisnąć przycisk, a maszyna do szycia  lub hafciarka zrobi to za Ciebie. Mechanizm pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć frustracji związanej z tradycyjnym nawlekaniem igły.

Dzięki dużemu ekranowi dotykowemu ( przekątna aż 18 cm) i dużej rozdzielczości hafciarka  oferuje łatwą nawigację z dużymi symbolami, co sprawia, że obsługa jest niezwykle intuicyjna i przyjemna. Dodatkowa funkcja wyrównywania projektów w  płaszczyźnie pionowej i poziomej umożliwia bardzo dokładne dopasowanie i umieszczanie haftów dokładnie tam, gdzie sobie tego życzysz. Możesz również korzystać z napisów wielowierszowych i wyrównania tekstu, aby spersonalizować układ swoich projektów.

Technologia, która zmienia doświadczenie haftowania

Czy zdarzyło Ci się zacząć projekt, ale potem zniechęcić do szycia przez kłopot z odpowiednim umieszczeniem wzoru na materiale? BERNINA B 790 PRO rozwiązuje ten problem dzięki nowemu, wyjątkowo precyzyjnemu 4-punktowemu systemowi umiejscowienia wzoru na materiale. Teraz możesz precyzyjnie zdefiniować tych kilka punktów na tkaninie w tamborku i umieścić projekt tak, aby dokładnie pasował do obszaru roboczego. Możliwość przekształcenia go w taki sposób, aby zmieścił się w tamborku, dodatkowo poszerza  bezpieczeństwo projektowania.

Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę, hafciarce BERNINA B 790 PRO została wyposażona we wbudowane Wi-Fi, co umożliwia przesyłanie projektów z oprogramowania BERNINA Embroidery Software 9 bezpośrednio do maszyny lub odwrotnie. A dzięki aplikacji BERNINA Stitchout, masz możliwość zdalnego monitorowania haftu na swoim smartfonie. Powiadomienia w aplikacji i aktualizacje statusu w czasie rzeczywistym sprawiają, że haftowanie jest teraz jeszcze wygodniejsze i elastyczniejsze.

Jeśli pragniesz podnieść swoje umiejętności do wyższego poziomu, to maszyna do szycia - hafciarka BERNINA B 790 PRO jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Daj się porwać innowacyjnym rozwiązaniom i zdobądź mistrzostwo w szyciu!